Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Жорсткий диск для КОРГ І30
Жорсткий диск для КОРГ І30

Всім вітання!  Наперед прошу вибачення, якщо така тема уже створена і, можливо, я її не бачив.  Є запитання стосовно встановлення жорсткого диску на Корг І 30. Недавно купив дану модель корга без жорсткого диску (не HD). Жорсткий диск у мене зараз стоїть на РА 60. Хотів переставити на І30, але виявилося, що підєднати його неможливо, через те, що у шлейфі такий самий роз'єм, як і на платі І30 (тобто "мамка"). Хто із таким стикався і як знаходили вихід із положення. І ще - чи буде "хавати" І30 стилі та звуки від РА60 (не хочеться ще раз прописувати)???  Дуже буду вдячний за будь-яку інформацію. З повагою, Сергій.

По-перше, він там і не потрібен. І на 1гб Ви зараз не знайдете, а якщо і пощастить, то або за дорого, або з якимось ганшем. Якщо сильно хочете то купуйте Вінницький ємулято флопіка і на флешці тримайте ту ж саму інформацію що і на НD.

По-друге, він читає стилі тільки з серії І2, І3.  Все останнє навіть через конвертер звучати не буде.  

Інструмент має багато можливостей і порівнювати навіть з Вашим ПА60 немає сенсу. Стилі збираються по частинах та фразах, легко і доступно. Звучить дуже жирно, і ще раз кажу, цо серія ПА 50, 60, 80  біля нього й близько не стоять.  Крутіть, вертіть, пишіть, складайте стилі, звуки, і викинете свій Па60 на горище))). Вдачі Вам.  Тільки мануал качайте глобальний, там де все і про кожну кнопочку написано і чітко пояснено.

Найперше, щиро вдячний Вам, Вадим, за відповідь. Звичайно, погоджуюся із Вами стосовно того, що можна самому не погано прописати на свій смак у І 30 стилі та звуки. Ви, мабуть добре знаєте цей інструмент і для вас це не складає ніяких труднощів і звичайно не потрібно ніякі диски від других інструментів перекладати. Я повторюю, що купив його не давно і ще повністю із можливостями не розібрався, але це питання часу. Стосовно диска на 1 Гб, то не розумію для чого мені для даного інструменту такий об'єм - аудіофайли він не читає. І більше того, я запитував не про об'єм диска, а про підключення. Жорсткий диск у мене є. Стосовно того, що моделі РА 50, 60, 80 і близько не стоять із І30 - погодьтеся що перші випуски 60-х і 80-х (не Китай!) у певній мірі мають свої переваги . Я не говорю про китайські 50 - вони взагалі до розгляду не беруться. Китайські РА із моїм італійським 60 також близько не стоять. Я не хвалю свій інструмент, але це дійсно факт. Скільки служать 50 до ремонту, мабуть десь рік, може більше... Я на своєму 60 граю десь мабуть років 14 і тільки один раз міняв резинки, у ремонті не був ніколи. Можете сказати, що кнопка Старт-стоп на знос клавіатури не впливає, але я граю наживо дійсно багато. І ще, шановний п. Вадим, давайте я буду сам вирішувати, куди мені ставити свій РА60, чи на горище чи ще кудись. Ні в якому разі не прийміть це як образу. Кожна людина може мати свою думку. Розумієте, мій РА 60 зі мною пропрацював у ресторанах 14 років і до останніх 2-3 років це була робота кожного дня. І він для мене як живий член мого колективу. Ще раз вдячний Вам за відповідь.

ПА-60 однозначно це достойна грайка,а що до харда на Корг і30 то флопі-емулятор це найоптимальне вирішення та надійніше ..

 

Нема питань!!!!  Ніяких образ!!!  Я про 60 написав образно, і якщо бачите, то з усмішкою )))!!!  Але все рівно, коли пропишите розумно 30-го, то він зазвучит трошки краще ніх 60. Без образ, но це факт!!! 30 звучить жирнюче!!! про що тут говорити!!!!!!  По поводу харда. Чому на гіг? - бо тому, що більше йому не засунеш, читати він не буде!  1гіг- це максимум. і хто би Вам що не говорив-БРЕХНЯ !!!!!!!!!!!!    Емулятор теж не кожен підійде. Я придбав десь на Києвському сайті, де було вказано моделі для яких він підходить, НО ! - не тут то було!  поки запустить флешку на гіг чи SD картку, треба 3-5 раз включати та виключати корга. Незнаю наскільки правдиво , но на форумах читав, що це проблема в емуляторі, а Вінницькими таких проблем не має. От і все. Вдачі Вам!

Знаєте, стасовно емулятора, то питання постає в тому, чи потрібно мені викладати образно кажучи 1000 грн для того, щоб тільки перенести файли. Просто у мене у РА60 уже роками накоплена база збалансованих мідяшок, які зараз, фактично і не використовуються, але бувають різні нестандартні ситуації, і вони мене неодноразово виручали. Зрозуміло, що міді звучить далеко на так, як MP3, але нехай і вони будуть. Ну це так, не критично. Щодо жирності звучання, то  я ще на апараті його не ганяв, бо зараз піст, люди побожні (є виключення), бенкетів  немає і в ресторан щось заради цього не можу вибратися. А ле наскільки я його міг оцінити в домашніх умовах, то я зразу відчув різницю по партії ударних та перкусії - гарно слухається. До речі, може у Вас, Вадим, або може у когось іншого, шановне панство, є детальна інструкція по І30. Я у неті скачав якусь у двох окремих файлах. Буду вдячний, якщо комусь не шкода поділитися. Чим зможу, тим буду віддячувати. З повагою!. 

Дайте почту свою. Я Вам скину подробний мануал. Іншого не шукайте бо його не існує. Тут  все пожовано і пережовано, тільки покласти до рота.

Відправив. Тільки не пожалійте тих 77гривень , розпічатайте та прошийте тоб то зробіть як книжку. Так Вам буде зручнішше.

Дякую. Отримав. Такий мануал у мене є. Хочу уточнити, які 77 гривень (і чому 77)?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти