Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » LED PAR: відгуки, рекомендації
LED PAR: відгуки, рекомендації

Вирішив написати в данній вітці форуму, адже LED PARи мають зукову актиацію, тому в деякій мірі їх можна віднести до звукового обладнання ;)

Вирішив придбати LED PARи для проведення весіль, днів народження, корпоративів…

Отже, питання:

1. Який кут розкриття більш бажаніший (25  чи 45, 60 ). На http://forum.plus-msk.ru відповіли, що залежить від обставин? Хотілося б почути поради конкретніші.

2. Який LED PAR кращий, беручи до уваги потужність свтлодіодів: 54*3 чи 18*10? Можна вважати, що сумарна потужність буде приблизно однакова, але десь на ютубі бачив, що менш потужніші світлодіоди дають більш рівномірніший колір, немає в центрі засвічених білих плям, менша тінь. Можливо я не так зрозумів, поправте мене, якщо я помиляюсь.

3. Чи є якісь нюанси між двома наступними приборами, якщо не брати до уваги габарити (в електроніці, охолоджені(перегріві, шумнішому вентиляторі),  в програмах керування…) :

Led Par 64 Free Color P1810 RGBW (великий) та Led Par Free Color P1810 RGBW (малий) ?

Хто що може сказати про такі Par(и):

Led Par Free Color P1810 RGBW та P1815-A RGBWА

Мої висновки, можливо комусь пригодяться.

1. Кут розкриття  25 градусів більш  вигідніший, особливо на вулиці.

2. LED PAR  54*3  буде кращий за 18*10, тому що на 10 Вт сітлодіодах (4 в 1) менша динаміка, колір змінюється поступово.  В LED PAR  54*3  миттєво включається потрібний колір, зарахунок включення відповідних світлодіодів, що для ритмічних пісень,  я б сказав би, є краще!

Бачив як працювали два Free Color P543RGBW на вулиці під час весілля, мені сподобалось, тільки габарити завеликі. Можливо хтось підскаже подібні, тільки компактніші? 

Думав придбати LED прожектори Free Color P1810 A RGBW, але побачив їх у роботі і розчарувався. Ось силка на відео:
   https://www.youtube.com/watch?v=7o0M7BKJX-w

  На цьому відео один прожектор працює більш повільно (якщо дивитись зі сцени світить праворуч), а інший - в швидкому перемикання кольорів ( світить ліворуч). Видно, що як такої заливки майже немає, кольори бліді й невиразні. Взагалі на відео хоч трохи видно кольори, насправді «вживу»  я бачив майже просто біле  п’ятно.  Одним словом не сподобались вони мені. Хто може порекомендувати провірені часом хороші LED PARи, бажано компактні й вказати конкретну модель?!
  Зараз розглядаю такі  2 варіанти:
  1. LED прожектор STLS  Par S-1841 Slim RGBW
  2. LED прожектор SHOWTEC Compact Par 7 Tri 
  Останній можливо буде заслабий, хоча з іншої сторони не буде пересвітів й, як наслідок, на відео білих плям. Як ви гадаєте 4шт SHOWTEC Compact Par 7 Tri  буде достатньо, щоб створити на танцполі якусь більш-менш пристойну заливку чи вистачить 2шт STLS  Par S-1841 Slim RGBW ???
  Вдячний за будь-яку пораду!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти