Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Реєстрація
Реєстрація

Потрібно зареєструватися ,а на електронну пошту не приходить підтвердження.І вже створили кілька електронних адрес і на кожну пробували реєструватись.На жодну не приходить підтвердження.Що робити?Можливо,якась проблема із реєстрацією саме на цьому сайті?

Саме так, реєстрація на даному ресурсі вже давно заборонена!

Зроблено це за для того, щоб уникнути шахрайства, флуду, спаму, троллінгу та ще ряду інших питань...

Я також радив декільком друзям зареєструватися, але в них нічого не вийшло, тому що реєстрація обмежена.

Реєстрація не заборонена, не вводьте користувачів в оману! Дійсно, я перевіряв особисто, на пошті з доменом i.ua не приходить лист! ( Можливо проблема з нашими українськими доменами поштових скриньок! На gmail.com без проблем - відразу прийшов лист з подальшими інструкціями реєстрації і я успішно по вказаному лінку зареєстрував новий акаунт! Реєструйте на gmail.com і буде Вам спокій.

ПС. Потім ще раз зайшов на пошту з доменом i.ua і у папці "спам" побачив Лінк посилання на реєстрацію! Усе приходить - просто трішки терпіння і перевіряйте папку "спам" на пошті

Регистрация очень удобная и понятная

Например, на других форумах нужно кучу, на мой взгляд, лишней информации вводить.

Ми  плануємо ще більш її спростити, захистивши логування і акаунт користувача.

Доброго дня. Дякую за Вашу роботу. Підскажіть, як змінити пошту? Так, зараз вона на i.ua. Хочу змінити на UKR/NET або GMAIL.COM

Напишіть мені у приват Вашу пошту, - я зміню її.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти