Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювач Acoustic!!!
Підсилювач Acoustic!!!

Всім привіт колеги.хто що знає про підсилювачі. Камянець-Подільський  Acoustic. що вони себе приставляють.

 

 так позвони їм і запитай, в чому проблема, якщо потрібен тел, то можу дати

Позвонити це просто, і слухати як хвалять свій товар,аот що люди кажуть про цей підсилювач, хотілось би коментариї всі плюса і мінуса,

Ніяк не можу знайти їхній сайт. Можливо хтось зможе надати ссилку на їхню продукцію...

На ринку помоєму вже вони 15 років.Сайт був  но вже напевно його нема .Тай каталог там мав 5 видів колонок і усілків.Усілки дуже надійні.Я писав не раз тут я небачив ще і нечув щоб у корось щось горіло .Знаю багато людей які працюють на Acoustic   .І ціни дуже нормальні.Я чув  майже всю Юри продукцію. Нечув тільки колонки ще 2-по 15 по 1200 ват.

jd, а що скажете про їхні трьохполосні колонки: низ-800w середина-400w і драйвер? Качаються їхним-же підсилювачем 2х1200w 4Ом. Чув що на них можна працювати без сабвуфера, і звучать на рівні ElectroVoice. Яка їх ціна?

В Юри наскільки памятаю нема ще три полоси.400 ватки топи звучать найкраще з всієї серії і 350 тільки 8 омні.І можна дійсно працювати на них без саба.500 ватки теж непогано звучать 4 омі но тільки навулиці в преміщені мені неподобається зовсім.Можна багато про них писати.Може ви мали на увазі саби 800 ватні топи по 380 ватт -то усілок неможе один їх качати бо вони немають два ома.Треба два усілка пл 1400 і пл 1200 тоді буде класно грати. 

В Юри наскільки памятаю нема ще три полоси.400 ватки топи звучать найкраще з всієї серії і 350 тільки 8 омні.І можна дійсно працювати на них без саба.500 ватки теж непогано звучать 4 омі но тільки навулиці в преміщені мені неподобається зовсім.Можна багато про них писати.Може ви мали на увазі саби 800 ватні топи по 380 ватт -то усілок неможе один їх качати бо вони немають два ома.Треба два усілка пл 1400 і пл 1200 тоді буде класно грати. 

Наскільки я знаю, то є саме такі колонки Acoustic, і качаються вони рідним підсилювачем Acoustic 2х1200W 4Ohm. І також ще є саби по 1200W також 4Ohm, клони Dynacord. 
На 500ватних трьохполосках 
Acoustic працює знайомий, він ними задоволений. А зараз почали виготовляти трьохполосні топи по 1200W та саби по 1200W, зі слів знайомого 1 такого саба достатньо для пари EV ZX-5, трава реально шевелиться. Хотілося-б взнати їхні ціни, але з цим проблема...

Та яка проблема -напишіть Юрові і вам він відповість зразу.Ці напевно трох полоска трапеція 2 по 15 1200 ват + драйвер 130 ват 4 омки їхня ціна була 490 дол 1 шт.Ви можете замовити те що вам потрібно.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти