Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Потрібна допомога щодо Korg i30
Потрібна допомога щодо Korg i30

Доброго дня всім. Запитання, друзі,  до тих, хто користуєтьсястані  Корг  i30 або користувався таким апаратом і ще щось памятає. Недавно придбав такий агрегат у дуже відмінному стані і не шкодую. Єдина, на даний час проблема у тому, що мушу розбиратися в усіх моментах сам. Запитання слідуючого плану: коли у лівій руці змінюю гармонію (при роботі самограйки)  зміна акордів проходить саме у момент зміни акорду  рукою, навіть на останніх долях такту . Хочеться, щоб акорд мінявся із наступного такту. По принципу  зміни акордів це все правильно, але буває, коли швидше натиснеш зміну акорду, виходить лажа, бо він міняєтьсчя швидше. У мене у РА60 саме так і міняється - із наступного такту, так мені зручніше і я  так звик. Може десь у меню це можна переключити. Може хтось знає,  як це вирішити у і30. Наперед щиро всім вдячний за відповіді. З повагою!

Доброго дня! Мав дiло з таким апаратом. Синт, до речi, чудовий, навiть за надто!!! Точно не памятаю, але там треба ставити чи знiмати галочки. Спочатку треба вибрати одну з задач в лiвому боцi, там де запис стилю, зведення чи налаштування тембрiв, там де кнопка Song , конкретно я не памятаю яку з них, але пiсля кожноï iз задач натискаете кнопку меню. Потiм сенсером вибираете пiдзадачi де i знайдете галочки. От ними вже i пробуйте шукати вашу проблему. Все це редагуеться та виправляеться. Удачi Вам! А апарат дiйсно кльовий!!! Не розумiю тих колег якi мають такий девайс та думають про продажу. Хiба, що тiльки перекупщики.... Якщо навiв Вас на правельну стежину- хай щастить!

Апарат справді кльовий, але набору весільних стилів до нього (НОРМАЛЬНИХ) ше не чув ні разу.І ше одне: пробували раз конвертувати стилі з Ра50 до нього...МАМАДАРАГАЯ!!!Така маячня на виході, шокапЄц!

Звiсно, що з серiï па стилi не пiдуть. Точно не памятаю але з роланда G-800 шпандьорять. Стилi мають, але не хочуть давати до нього. Бо багато хлопцiв купують . А даремно не дадуть. Хiба може разом з девайсом при продажi. Я чув багато стилiв до нього, звучать бомбезно. Но хлопчина продам разом з iнструментом. Те що апарат серьозний це факт!!! А зву ить як!!!! Вiталiй, Ви згiднi зi мною?

Ясна річ, згідний.Звучить сочно, виразно, не то, шо Ра50.Клавіатура неперевершена.Факт існування в природі класних стилів не заперечую, але сам з ними не стикався.То, шо стилі можна купити разом з інструментом - факт 100%, я так і купив.Якось так.

Я чув що на студiях прописують стилi, но сам не чув як вони звучать i взагалi не маю тями як це робиться. А те що па 50 бiля нього навiть близько не стоïть- то факт. Я 30-й чув, крутив, та можу також зказати, що це дiйсно так, що цей iнструмент заслуговуе поваги. А те що звучить, гадюка, бомбезно- це факт. Бачу е 12000-14500гр на сайтах, не був бы за старим , купив би не задумуючись. Я би навiть сказав, що колеги мало просять за нього, але це тiльки моя думка.Дякую Вiталiю за спiлкування, бо про нього можна говорити та говорити. Девайс просто чудовий. На кiнець хочу сказати колегам, якi працюють на корг i30, перед тим як продати, задумайтесь та не поспiшайте розпрощатись з ним, бо будете ще плакати за ним. Послухайте старших!!! Дякую Вам ще раз.

зміна акордів проходить саме у момент зміни акорду  рукою, навіть на останніх долях такту . Хочеться, щоб акорд мінявся із наступного такту..

Щось не розумію логіки. Все правильно, ви берете акорд і він звучить. Так і має бути. Не завжди ж зміна акорду є при зміні такту. На такт може бути декілька акордів. 

Чи я щось не зрозумів?

Вiн мае на увазi що воно рiзко переходить з аккорду на аккорд, тоб то рубае. Я так розумiю. Там просто треба або зняти галочку а бо поставити i все стане на мiсце.
Хотiлось би запитати автора. Проблему вирiшили чи нi????

Доброго дня! Згідний з Віталієм на ВСІ 200%.  Маю, знаю що це за інструмент! Про звучання та все останнє немає чого навіть і обговорювати. Чудовий аппарат!!!  Хоч маю нагоду продати свій та придбати па х 1 про , але дійсно трішечки вагаюсь. Так як на ютубі інформації мало а пощупати немає можливості, то не охотно я його й продаю, щоб не було так, що придбав а тут повний попадос, звучить розмазано, не чітко, висне і т.д. ЩО не МАЄ таких недоліків корг і 30!!!    Якщо хтось має можливість розповісти трішечки про 1х про - розкажіть. Тільки прошу не розповідати колег які продають цей девайс. Дякую. Ще цікавить яка  клавіатура сама по собі? Схожа до і30-го чи навіть і не стояла біля нього? Дякую щиро.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти