Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Потрібна допомога щодо Korg i30
Потрібна допомога щодо Korg i30

А що до теми, то вперше чую про таке. Не стикався з цим ніколи та навіть і не розумію про що мова йде  на даному аппараті!!! Те що мова йде про галочки то це факт, треба в меню колупатися, бо в ньому меню глубоке але зате доступне навіть за надто. Хто має такий аппарат то може підтвердити!!!!

Для Вадима: всі твої побоювання безпідставні, тому, що клавіатура в нього така ж кльова, як в і30.Звучання...Зі всього, з чим я мав справу (маю на увазі самограйки) найдостойніше звучання.Зрівнятися може хіба KETRON SD, Tyros від 3 моделі і вище, Roland G70, E80.Працюю на ньому 3 роки, політ нормальний.Структура меню така ж, як в Ра500 (думаю знайти такий, щоб ознайомитися в загальних рисах проблемою не буде, їх скрізь дофіга), від і30 відрізняється відчутно, але, як на мене, вона ще простіша.На борту є семплер і гармонайзер.Правда є і недоліки: боїться перепадів напруги (блок безперебійного живлення і латор вирішують проблему), здоровенний і тяжкий (для мене то не має значення), для перевозки бажано жорсткий кейс.Ну і далі йде стандартна болячка всіх KORGів: недовговічні мікрики, скоро зношуються, падлюки, та ти напевно і сам знаєш.Думай, вирішуй.

P.S.Не реклама, активно використовую, не продаю, бо для чого?Купляти 2Х тідьки заради дерев'янних боковин і моторизованого дисплея (бо, по суті то вся різниця) не вважаю доцільним.

Якщо хтось має можливість розповісти трішечки про 1х про - розкажіть

Мав, кілька років, продав, бо були інші потреби. Підтримую сказане вище, апарат класний, клавіатура супер (напівзважена, не синтезаторна!! може комусь буде незвична). Недоліків крім мікриків і ваги не зауважив. Враження загалом тільки позитивні. Звучання не йде в ніяке порівняння з PA50/60/80/300/500/600/800/900. 

Дякую Віталій за інфу!!!  Буду думати!!!   А що до мікриків - то я з ними діла не мав. Працює все ідеально, Ну я його дуже рідко включаю, бо немає часу з тими заробітками.  Дякую ще раз тобі шановний!!!

Та будь-ласка.Лабай на здоров'я.

Шановане музичне панство. Прошу вибачення що порушив тему і натрохи пропав. Так складалися обставини, що навіть не заходив на сайт. Дуже приємно, що тема активно пішла в обговорення. Дякую усім. Підняту проблему не вирішив, можливо там і десь є галочки, якими потрібно пооперувати. Але по великому рахунку, це і не є якась глобальна проблема. Тут зараз постає питання  про продаж І30. Не можу я до нього поки що звикнути. Звучить у навушниках нормально, а на апараті - щось не те. Це при тому, що мій старенький РА 60 (італія) на тих же настройках апарату набагато краще. Навіть багато моїх друзів-лабухів, які почули його,. сказали, що це не те. Хлопці духовики, із якими я працюю також говорять, що їм важко із ним працювати. Однозначно залишаюся із маркою KORG, мабуть буду повертатися до РА серії. Буду радий будь-яким Вашим думкам стосовно цього притання. Всім дякую.     

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти