Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Яким браузером користуватись зараз ?
Яким браузером користуватись зараз ?

 Хто чим користується? Я хромом ще но він глюче і незнаю яким люди користуються зараз.Мені потрібний нормальльний щоб можна було качати музику і перевести туди олх мінус Львів і фейсбук.Просто немаю часу шукати  інформацію тому запитую у вас-і ще одна біда я непамятаю ніодного паролю.Вибачте що непотемі.

https://rsload.net/soft/browser/8337-maxthon.html

не знаю. в мене хром нормально працює, і він єдиний мені подобається) спробуйте Opera може він більше сподобається

 

мені хром довподоби

Хром - дуже енергогнітучий. Потрібно щоб техніка була моцна. )) 

Макстон - багато банерів, реклами і іншого непотрібного мусору - а це зайвий розхід трафіку і зниження швидкості.

Опера - відносно економний до ресурсів техніки, гарно повертається в фейсбуці та мінус в тому, що в ньому досить швидко захламлюється кеш і доводиться часто чистити.

Браузер 360 - гарний браузер але для фейсбука не підходить, ледь повертається там. 

----------------------------------------

Тож коли підвести підсумок то найбільш підходящий браузер це ОПЕРА. Все перевірено навласному досвіді.

Я пользуюсь хромом и нормально себя чуствую)

Opera

Привіт, може хтось знає чому я не можу змінити аватарку- пише другий день , що 

Помилка сервера

Скоріш за все команда сайту вже знає про неї, тож не варта хвилюватися. Скоро все працюватиме.

Тут є адміністратори, до кого звертатись??))

На даний час - тільки Opera...

Для XP Windows Chrome більше не обновляється. На щастя Chrome диктує правила і він не являється устарівшим, навіть минулорічна версія. Повернемось до теми що краще? Раніше бравзери справді дуже серйозно відрізнялись, хоч не візуально, але внутрішньо кардинально. Розробники HTML сторінок не одним матом крили описуючи стиль найменшої деталі для кожного окремого бравзера. Це реально було дуже і дуже незручно. Замість того, щоб сторінка була швидкою для завантаження її код лише збільшувався через різноманіття бравзерів. Найповільніша являється навіть зараз Opera. Так, вона гарна, в ній є закладки, вона зручна, але ява скрипти там виконуються найповільніше, а одже будь-яка анімація відображається ривками. Мозіла перейшла на той самий двіжок що й Хрома. Оболонка залишилась попередньою. Тобто Мозіла зручна і швидка. В Хроми є одна суттєва перевага - це авторизація. Завдяки цьому ви можете не лише на всіх авторизованих пристроях мати однакові налаштування, але й користуватися хмарним принтером і давати завдання на друк хоч з Америки. Правда не кожен курить як це все заставити запрацювати, бо Гугл придумує все геніальне, але не вміє подати. Їхня соц.мережа Google+ цьому в підтвердження. Мінус Chrome - не надто зручно відображаються закладки (улюблені сторінки). Мозіла тут капельку переважає і мозілла не вказує куди вам можна заходити а куди ні. Хром вирішує за вас і це іноді напрягає. Зараз придумали новий вид заробітку і Гугл активно цьому сприяє. Це стосується всіх, хто має свої сайти. Вони починають людей відраджувати відвідувати сторінки, які не мають сертифікати SSL і диктують всім використовувати лише HTTPS протокол (а не HTTP). Хоч по правді вам скажу, що ніяким надзвичайним захистом HTTPS не наділей. Це просто повід ввести ще один додатковий інтернетподаток в чиюсь хитрожопу кишеню з вашого гаманця. Інші бравзери не обговорюю, бо нічим особливим не виділились. Швидкі двіжки для бравзера це WebKit і Chromium. Їх використовують Хрома і Мозіла (перейшла). Раз на три місяці достатньо очистити кеш і все має працювати як було.

Хоча, знаєте, стикнувся з однією ситуацією на днях. Віндовс тупив до ужаса, бравзер взагалі томозив. А причина банальна. Ви встановлюєте всякі програми і не слідкуєте  які там по замовчуванні галочки встановлені. Інсталяція -> далі -> далі -> фініш. І от там встановлюється mail.ru, yandex і вся ця шняга. Залізає вам в панель бравзера, робить сторінку завантаження основною Яндекс. А сам Яндекс і Маіл.ру заблоковані! Причому не просто приходить відповідь, що такої сторінки не існує, а відповідь інша - очікуюча. Запит пішов, а відповіді нема. І бравзер чекає на відповідь. В нього виділено пару потоків на це очікування. А в цей час ви хочете щось своє відкрити, а тут невидима черга. В настройках треба добре побавитись, повідключати додатки, налаштування по замовчуванні змінити на Гугл, стартову сторінку. Можливо це вам поможе.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти