Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювач Electro-Voice Q99 або JTL pro St T4m
Підсилювач Electro-Voice Q99 або JTL pro St T4m

Я думаю (можливо помиляюсь), що karasy не готовий викласти за EV CP4000, який видає  600 Вт / 8Ω   приблизно 2500 $.  За такі гроші можна купити нормальні активні колонки ! 

Так! Це дуже дорого...

Для  zx5 рекомендую підзбирати $ і взяти EV CP4000, або  3000-ий.

Абсолютно нема змісту на zx5 ставити  cp 3000-4000, просто гроші на вітер. Просто тому, що  це топовий підсилювач і ставити його на zx5 немає змісту, цілком достотньо Q серії, такої ж ширпотребної як і  zx5.

Як варіант можливо QSC GX7 або  QSC PLX1804.  Думаю буде не гірше ніж Electro-Voice, хоча як ці підсилювачі "звучать" сам не чув.

То яке тре мати вухо щоб не почути різницю між серією Q i CP?

Можна взагалі не мати вух

А якщо на москвич поставити колеса від БМВ він Стане БМВ? Думаю навряд чи..... 

Нашо переплачувати...??? а міфічну різницю яку буде дуууже складно прочути.....Я за айнюк ,від берінжера...старчи з гловою...Пан Василь добре сказав

Ооооо пішло - поїхало, та ви хоч слухали  ті ZX5-ті на тих підсилювачах? Думаю що нє... Бо таку нісенітницю може нести той - хто не практикує а пе....без толку...

І взагалі  ZX5-ті  я б розкачував  EV TG-7 .....

І взагалі  ZX5-ті  я б розкачував ( в біампі) по низах EV TG-7 по верхах EV cp3000  звичайно з контролерем... А по ціні 2400$ серія CP вже давно коштує значно дешевше.   Я за свій CP3000 заплатив реально 850 евро. За 2400 можна взяти  (навіть і дешевше) EV TG -7 - усілок бомба!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти