Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Souncraft + dbx 166xl
Souncraft + dbx 166xl

Добрий вечір! Підскажіть, в мене така проблема: купив компресор на голос, але на старенькому мікшері souncraft  spirit 12/2 не має інсертних моно входів, а є тільки інсертний вхід стерео на увесь мікшер і компресуються з мікрофоном  інструменти, а мені це не треба. Питання: якщо я увімкну мікрофон у компресор на вхід ,а вихід з компресора на мікрофонний XLR  вхід мікшера,так можливо підключити чи ні ? Єкперементувати сам не наважився вирішив краще спитаю ,боюсь щоб не спалити компресор,бо ще не всі віддав гроші.

Не спалите, можете спробувати, можна як ефект включити.

Не спалите, можете спробувати, можна як ефект включити. Так, це один з виходів в Вашому випадку.

В Вашому мікшері є виходи AUX або EFF. Один з цих виходів пускаєте на вхід компресора, а вихід компресора на вільну стереопару, або лінійні входи, і все.

Тобто, наприклад: вихід AUX1 вмикаєте на вхід процесора, вихід процесора вмикаєте на стереопару мікшера, потім на мікрофонних входах ручками AUX1 виставляєте потрібний Вам рівень сигналу кожного мікрофона, який буде подаватися на вихід AUX1, тобто на вхід процесора, а вже на стереопарі, в яку Ви ввімкнете процесор, виставляєте вихідний сигнал процесора(чуйку, частоти, гучність, рівень ревербірації), і будьте уважні щоб на стереопарі ручка AUX1 була вимкнена(в положенні 0).

Удачі...

Дуже дякую за відповідь.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти