Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Привіт усім! Хто працює на Electro-Voice Tx 1152 p 1181 дуже цікава ваша думка.
Привіт усім! Хто працює на Electro-Voice Tx 1152 p 1181 дуже цікава ваша думка.

???

НЕ працюю, але чув їх не один раз. Мабуть ціні відповідають, але мені не подобаються зовсім. 

А що за ці гроші можете запропонувати краще???На вашу думку?

Я читам що там драйвер 20w, чи не замало як на 400 ватт динамік.

При ціні 1000$ за актив, я б порадив звернути увагу на FBT. Менш відома італійська фірма, робить класну акустику на головках B&C. По характеру звучання, мені подобається більше. А якщо пасивні то можна в іншу лігу зайти JBL SRX. А якщо б/у то можна і активні взяти 800 серії.

НУ я більше схиляюся до пасиву, тому що, цього року взяв активні rcf art 715 і дуже не задоволений, тому хочу щось більш менш якісне та потужнє!

Якщо пасивне і якісне то JBL SRX, VRX , EV QRX, Хі,  RCF TT, FBT PSR або щось в тому роді, принаймні житомирський REC CS там головки RCF Rrecision . Але врахуйте, що підсилювачі треба не нижче класом EV P або СР, чи інших виробників турового рівня і підключати в bi-amp, бо інакше гроші на вітер.

Ясно, дякую!

Маю динаміки з Electro-Voice Tx 1152  дуже класні звучать з любим драйвером і в любому ящику мають хороший бас,  але буду до них ставити 2 дюймовий драйвер і поділ буде набагато нижчий.  Планую працювати без саба.

Динамік звучить в любому ящику і з любим драйвером?))))) Про підбір відповідного об'єму для динаміка і настройку фазоінверторів, амплітудно-частотну та фазочастотну характеристики, а також криву імпедансів походу не чув. Світові інженери можуть йти на заслужений відпочинок))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти