Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати колонки, підсилювач та пульт новачку.
Допоможіть вибрати колонки, підсилювач та пульт новачку.
Доброго дня! Допоможіть порадою,будь ласка. Хочу наступного року знову почати грати весілля. На жаль з технікою ніколи діла близько не мав і тому в тому мало що розуміюсь. На апаратуру виділив 1500 доларів. Купуватиму в Польщі. Що за ці гроші можна купити новачку, щоб воно було найкраще у цій ціні? Дякую

Дзвони,  розкажу і покажу

0964936008

Можу професійно допомогти в підборі апарату і придбанні. Дзвоніть 0936349547 Костя.

Деколи у Польщі получається дорожче ніж у нас, Треба добре дивитись, Я з цим уже стикався і  не один раз. Так що будь чоловіче уважний.

Шановний Superlover93! На таку суму, яку ви виділили нічого доброго не купите. Треба як мінімум 2500-3000$, щоб купити щось нормальне. А китайське воно вам потрібне?

Хочу вам сказати, що я останнім часом все більше зтикаюсь з тим, що й насправді у Польщі деякі речі коштують значно дороожче. Тому як вам порадили вище, треба це питання гарно промоніторити, щоб не переплачувати гроші на рівному місці.  Як вариант, раджу ще вам пошукати апаратуру в музичних магазинах такого плану як "4 Club" https://4club.com.ua/muzykalnye-instrumenty/  Взагалі то треба дивитися усюди - тільки так можна обрати найкращий варіант.

рекомендую перших пів року попробувати цього Хліба на орендованому обладнанні або попроситись до когось в колектив, а потім вже вкладати гроші,бо якщо зміняться плани або ще щось придумають наші доблесні політики,будеш думати куда все це діти,або віддати за копійки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти