Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA 50, проблема!
KORG PA 50, проблема!

Привіт.

KORG PA 50 - служив вірою і правдою 10 років.

Раптово перестав працювати один динамік ( не грає ліва сторона).

Динамік ніби працює, шум йде однаковий із лівого і правого динаміка. 

Через апаратуру ситуація аналогічна - не грає ліва сторона.

Чи в ПА50 відключається один динамік в настройках?

Підкажіть, що небудь?

В першу чергу -  тре провірити шнур від клавіш до пульта, можливо коротнув і спалив один вихід то трохи потягне копійку. А також можна попробувати переставити ОС версію - деколи помагає. В крайньому випадку розібрати інструмент і переглянути всі зєднання шин, особливо ту що йде від материнки до лінійного виходу тупо витягнути і запхати назад, але акуратно, бо можна повідривати контакти з шини. Ну і сама проста версія  може бути - вилетів регулятор (фейдер) звуку.

Клавішу розібрав, все "передьоргав", результату не має - не працює.

 

Треба  такой переставити ОС версію, а тоді якщо не поможе шукати поломку. І ще одне - попробувати (легко але не на масу) коротнути  регулятор звуку  і за одне подивитись чи під ним не зогнили доріжки. 

Переставив на мікросхемі дроти, які йдуть до динаміків - тобто поміняв місцями лівий і правий динаміки.

Результат - динамік робочий 100%. Лівий динамік, який не грав, почав грати  добре! Правий грає , але дуже тихо!

Зараз проблема наступна:

- одна сторона грає дуже тихенько, інша грає добре!

Подобає на регулятор звуку.  Тре відкрутити плату  управління і глянути  на дорожки біля регуляторів звуку, можливо є десь обрив. Колись я в своєму па50-ому міняв регулятор звуку,  то кругом нього  всьо заржавіло.  Ну і оптимальний варіант,  якщо би з колегів хтось хотів пожертвувати 50-им  методом заміни плат.

Шановний Dj Yura я вам раджу краще зверніться до спеца по ремонту.Сам працюю в сервісі Roland то після таких експериментів буває важко відновити апарат.А несправність там буде в конденсаторах через які проходить аналоговий аудіо сигнал.

В Україні ще такий ся не вродив. Єдиний спец по коргах і не тільки, якого я знаю -  дійсно СПЕЦ, знаходиться в Ростові. Він реально ремонтує, а не тупо міняє плати як наш суперський сервіс-центр  в Києві.  

PETROWYCH ВИ недооцінюєте УКРАЇНСЬКІ таланти.Специ в нас слава богу Є.І не обовязково в Києві.З повагою до ВАС сервіс "ЮРИТМІКС" м. Мукачево.

 

Цікавить н. тел. до вашого спеца, напишіть якщо не важко.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти