Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Система Персонального моніторингу на весіллі
Система Персонального моніторингу на весіллі

Доброї пори доби!!! Виникла проблема в тому що інколи на весіллі не чути самого себе і ми задумались у покупці таких систем. Може хтось вже таке робив тож хочу почути їхню думку чи воно ефективне і чи вигідніше купити зо два монітори

Добре мати монітор і все вирішується, З головою вистарчить і одного, А якщо немає монітора то став одну сторону колонок дальше але повертай на себе, і тоді будеш себе добре чути. Коли не було монітора то я так завжди робив і це було ефективно. Зараз на моніторі маю одну активну колоночку на десяти дюймовому динаміку. Ставлю її завжди який би зал не був. Вистарчає з головою. Між іншим заараз її продаю якщо є бажання то звертайся.

Оптимальний варіант - квадро... З 4-ох колонок повертаєш одну на себе і вперед!

ще як вваріант маленькі навушники

 

 

У наушниках на весіллю будеш виглядати як неадекват, Люди цого не зрозуміють,Все ж таки монітор це найкращий варіант, Його з придумали не дураки,

Постав любу колонку і відчуєш різницю, Там не потрібно великої мощі. Просто щоб ти себе чув,

Вже пробували ті навушники - валяються в ящику!

дуже дякую за те що відгукнулися задумались над монітором доречі є не велика колоночка що будемо ставити на монітор!!!

Головне щоб ця колонка була активна щоб ще не запарюватись з підсиленням,

Я маю на десяти дюймовому динамічку Берінжера і вистарчає по вуха.

Повністю підтримую моніторну систему. Недавно грали весілля у чужому ресторані. Зал великий. Спочатку поставили пару колонок на одній лінії з нами, щоб щось було чути. Не допомогло. Окремо моніторів не маємо, бо користуємося комплектом із чотирьох колонок. Але на даний зал поставити чотири колонки було проблематично. Отож доставили одну колонку збоку на себе десь за метри три-чотири і про проблему звуку на цілу ніч забули.         

користуюся 2 роки радіо моніторами (передавач + приймач на пояс + навушник у одне вухо), результат супер! будь яке приміщення, будь яка відстань до колонок, а чую себе і музику ідеально) то все на любителя) але без моніторів нікуди

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти