Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Фільтр на динамик Eminence BETA-15A вч BIG SYG011
Фільтр на динамик Eminence BETA-15A вч BIG SYG011

Придбав акустику з динаміками Eminence beta 15 a  вч BIG  1500- 20000Гц  без фільтрів розподілу частот , порадьте які фільтра взяти MAG .чи P Aubio і з яким розділом краще на  ці динаміки . Хочу використовувати  з сабом , і без для малих залів. Пробував   ставити на вч кондинсатор 1, 5 Мкф з лампочкою  а динамік на пряму ніби музика не погано звучить , але мікрофон sm 58  ріже в сч ,пробував еквалайзером вирівняти , але мікрофон бідно звучить як за 50 грв.хоча мікрофон оригінал shure. 

 

Взяв у колег  музикантів  попробувати фільтра  Park audio delta 5212 ,одні горби в частотного діапазоні  на моїх динаміках нч ,вч . Висновок реклама  купіть наші фільтра і ваша акустика  зазвучить Міф. Буду замовляти фільра у Хмельницькій обл знайшов тут на сайті  телефон  .Поспілкувавшись з майстром зрозумів що фільтра треба правильно робити тільки  під свою акустику по розміру колонки і частотам нч  динаміку  , вч драйверу  і рупору. Століття живи і століття вчися , приказка.

На сайті є Юрій Гаврилюк,він займається цим питання професійно,напишіть йому і отримаєте відповідь на Ваше питання.

Висновок реклама  купіть наші фільтра і ваша акустика  зазвучить Міф

Повний носенс. Звичайно, що фільтр треба підбирати чи виготовляти під свою акустику. Точно так, як купувати запчастину саме для конкретного авто.

Вячеслав дякую за відповідь , я дзвонив в Камянець-Поділький розмовляв з майстром звати  Юрій гадаю що до нього потрапив ,отримав відповідь на всі свої запитання, у нього і робитиму фільтра. 

Володимир я з Вами повністю згоден , але ж не всі про це знають ,як і я . Ось і написав на сайті про допомогу до тих хто розбирається  в цьому. Так і вчимося 

Володимир  каже  абсолютно  вірно. Добавлю  тільки, що кожен  фільтр треба  налаштовувати  не тільки під  свій  кабінет і спікери, але й під свій  смак. Якщо  маєте інші  питання  щодо  фільтрів, можете  написати мені  на ekb@ukr.net  або зателефонувати 0968028608.  Євген.

До речі, трошки  незрозуміло, чому  до вуфера  Eminence Ви  не придбали твітер  Eminence?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти