Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa-50 & Roland gw 8
Korg pa-50 & Roland gw 8
Фак того, що грошей є не дуже, слідкую за новинками, нажаль не покишені.... Тому вибираю з бюджетних, mp-3 мені не головне, а головне чистота, якість звучання, і гарна прописка... Синтезатор не мебель.... Потрібно грати в живу)

ПА-500 найкращий вибір в цій ціновй категорії, Зборка цього інструменту у Китаї але це ще тоді робили добре і цей інтрумент наспрвді добрий і звучить також класно,  Колись такого корга мав і був дуже задоволений, Насправді хороший інструмент і вартий уваги,

Ваня, знаю колегу в якого був i30й потiм придбав 500 го но потiм все таки вернув 30го назад. Чому??? Маю 30го сам, продавати не дуже хочу, но звучить дуже гарно, вiд нього це не вiдняти.
Проти 500 го нiчого не маю, я його не чув.

І-30 старша модель і вироблений в Італії. Думаю що також мав би звучати добре але це все на смак людини. А між іншим Вадим Вам підійшли стилі які я Вам скинув ?

Сьогодні спробую. Щиро дякую Ванюша !!!! Щасти Вам!!!! Потім напишу відповідь в приват.

mykola_shyra, а як же РА 900, який Ви купили?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти