Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть будь-ласка
Допоможіть будь-ласка

Шановні колеги музиканти! Звертаюсь до Вас з таким проханням. Як правильно підключити сабвуфери і топи, щоб в топах вирізати низькі частоти, тобто в мене бас повторюється і в топах і в сабах. В мене апарат: JBL PRX 618S - XLF та JBL PRX  535. Наперед Вам вдячний за допомогу.  

Найкращий варіант це DBX DriveRack PA 2 або щось подібне стане Вам у пригоді.
Або ж з пульта через АUX сигнал з інструментів(Клавіш, Бас гітара, барабаси...) та ноута пускати на саби, а голос та інструменти з ноутом через MAIN OUT пускати на топи. Таким чином Ви позбудетесь бубніння голосу в сабах.
Якщо я не правий то нехай хтось розумний підкаже більш кращі, правильні, варіанти...

А сабах мав би бути відрізаний фільтр можливо треба щось переключити. Хіба що в топах нема відрізного фільтр то є варіант найдешевший то кросовер , можна за допомогою еквалайзера, найкраще то звичайно Професор акустичної системи

Про що я й  писав вище, "найкращий варіант це DBX DriveRack PA2 або щось подібне"...

Має бути два відрізних фільтра і в сабі і в топі. Якщо їх немає, для того щоб нормально зробити відрізний фільтр, акустичну систему треба відміряти, і немає значення які динаміки стоять всередині. У Вас повна активна система і все включається ззаду сабу і топів.

Якщо не проблема в фінансах, то ця штука https://www.amazon.com/Electro-Voice-F-01U-149-138-DC-One-Loudspeaker-Controller/dp/B001HZOSC8 вирішує всі питання. А другий варіант - купити кросовер: тано, модно і вигідно

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти