Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Сабвуфер тайпед хорн Мартінсон 15
Сабвуфер тайпед хорн Мартінсон 15

Дуже "грамотно" сказано "Не на 180 градусів, а десь 20-30 градусів!" . Тут Вам потрібно ще вчитися і вчитися, або хоча-б пригадати шкільний курс фізики та початкову математику. Тому що градуси фазировки це зовсім інші градуси, які вимірюються транспортиром, а не спіртометром, не ті що на пляшках друкують.

 
   Ну а тепер про градуси: якщо змінити фазировку на 180* то динамік буде рухатися в протилежному напрямку, а якщо по Вашому змінити фазування на 90*, що не можливо, то динамік повинен рухатися не взад-вперед а вгору-вниз чи точніше з боку в бік. Розумієте про що я? Фазирування можливе ЛИШЕ НА 180 ГРАДУСІВ. 

   Під час роботи динамік рухається, наприклад, спочатку в перед а потім назад, а при перефазуванні навпаки - спочатку назад а потім вперед... Тобто,наприклад,спочатку він працює > < а при перефазуванні навпаки < >. Тому Вам краще ще раз звернути увагу на коментар Вадима, і за допомогою крони перевірити фазування Ваших динаміків, і вже потім стверджувати що  "все правильно підключено! Ну або якщо нічого в тому не тямите, в чому я не сумніваюся, то найміть спеціаліста який Вам і мікрофон налаштує, і фазировку зробить і, можливо, ще чомусь і навчить...

   Крім співу караоке потрібно ще й фізику знати. На цьому поприщі вже всі кому не лінь хочуть заробляти навіть без елементарних знаннь та навиків, а про гру на інструментах я взагалі мовчу...

Шановний la1la2buh3buh4, Ви не маєте найменшого поняття в процесах фізики звуку. 

Не пишіть всяку фігню - знавець Ви наш. 

KILYA1974 - Ви задали дуже правильне питання!!! Вітаю те, що хоч хтось може думати на цьому форумі. 

Вам не вдастя сфазувати Ваш комплект за допомогою вбудованого чи зовнішнього кросовера - необхідно мати процессор як мінімум dbx  pa, або behringer dcx 2496. 

Як все узгодити в наступному посиланні - рекомендую всім подивитися семінар від Meyer Sound - одного з реальний лідерів в професійному звуці. https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjU1Ju-gp3XAhWBWBoKHUcOCHYQtwIIKDAA&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DzNCwrUTSHvE&usg=AOvVaw2m50-LslOYoJjEIA6rQJEi

П.С. Подивіться на вартість їх акустики перед тим як говорити що навть не чули про таку фірму.

Шановний stepa_giga, це саме Ви, не розібравшись в моєму коментарі написали "всяку фігню". Процесор виконує багато різних функцій але аж ніяк не фазування динаміків, окрім вбудованих DSP процесорів в активних колонках. Можливо Ви мали на увазі затримку, от з цим процесор справиться, також правильно розподілить частотний діапазон по полосах та каналах, може добавити або зменшити субгармоніки... Але аж ніяк не зфазувати дінаміки, тим більше "на 20-30 градусів". Тому надалі будьте трішки уважнішим, "знавець Ви наш". 
 

la1la2buh3buh4 - повторюю, якщо Ви не маєте поняття в фізиці звуку (а Ви дійно не маєте поняття в фізиці звуку) - а саме, як впиває тип і порядок фільтра на фазу - не треба ЗАЯВЛЯТИ єресь.

Кожен тип і порядок фільтра крутить фазу по-різному, - готовий особисто при зустрічі продемонструвати. 

Як доказ подивіться 3 частини семінару Меєр Саунд - там все доступно пояснено і показано.

Також рекомендую подивитись мануали процессорів Берінджер, Всс, Ксіліка та інші - в них без проблем побачите не тільки функції регулювання затримки, а також функції регулювання фази - знавець Ви наш.

Я знаю про ці процесори! Але трішки ціна кусається!

Про зміну фази на 180 (*поміняти плюс і мінус) , це дитині зрозуміло. У вас мабуть у самого градуси в самогонці зашкалюють до 90, щоб таке писати! І тоді динамік буде рухатись вбік, тільки тримайте ,щоб не втік.

Краще б розтолкували, як правильно зробити! А якщо не маєте що порадити, краще не пишіть,   

На рахунок "КАРАОКЕ" , Я хотів би побачити ,як Ви весілля заграєте без фонограми, чи надовго Вас стане! Для того щоб відтворити вживу фонограми прописані в студії потрібно ого як постаратись. Я також багато років програв у живому колективі і добре знаюся на цьому! Але прогрес не стоїть на місці! (Може й у Вас і завис), але якщо крутиш фонограму і долабуєш вживу це є нормально в наш час! Я думаю багато хто зі мною погодиться!  Не залежно від того чи з KORGa, чи з айфона чи з ноута. (Ви що ховаєте на весіллі збоку, щоб ніхто не бачив, а всі думають який Ви крутий, як виграє, прям цілий людина - оркестр)

Вибачте, я нікого не хочу образити, але не пишіть дурниць!  

 

KYLIA1974 - відредагуйте повідомлення, бо таке враження ніби Ви тільки мені одному його написали)))) На фазову характеристику будь-якої акустичної системи впливають як пасивні так і активні фільтри . В основному використовують 2,3 та 4 порядок, та тип фільтрів Лінквіц-Райлі, Баттерворта, Бесселя та Чебишева. Кожен з них окремо може міняти фазу однієї акустичної системи, наприклад на 37° а іншої активної системи на 43°. Активними фільтрами являються активні кросовери та акустичні процесори. Звичайні активні кросовери мають тільки фіксовані типи і порядки розділювальних фільтрів - переважно Лінквіц-Райлі 4 порядку, тому в більшості ними можна сфазуфати тільки звичайні фазоінверторні системи. Сфазуфати таппед-горн, який являє собою гібридне оформлення з звичайним топом можна тільки за допомогою процесора, а саме підбираючи типи та порядок фільтрів. Про все це дуже добре викладено у вище згаданому семінарі. П.С. Процесор берінджер можна купити за 200-250$ - відносно недорого за можливості які він дає. Берінджер дцх як по якості звуку так і по функціоналу кращий від дбх Па, але в процесорах берінджер бувають проблеми по живленні і по шлейфах - можна нарватися на глюкавий. Але і такі речі зараз без особливих проблем ремонтуються

Дякую! Зрозумів! 

Тема закрита!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти