Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland BK3 чи Roland GW8
Roland BK3 чи Roland GW8

Привіт! Підскажіть, будь ласка, який синтезатор (Roland BK3 чи Roland GW8) по звучанню та по загальних параметрах кращий?

Якщо по тембрах то 8. Якщо лiва рука то тiльки Корг!!!

Обидва не фонтан, але ВК3 то взагалі шлак, хлам і непотріб.Хочеш нормальну самограйку за відносно невеликі гроші і Roland?Шукай VA 5/7.Якшо питання стоїть ребром (або-або), то ясно, що GW8.

Якщо Roland не принципово, то відносно недорого можна купити чудовий інструмент (по звуку і клавіатурі бомба!)-KORG і30.

 

Та який АЙ-30 - там мп-3 нема... Мінімум (типу топовий) па4X А по суті - GW8  вистачає з головою. 

Вiталя, та який там i30 ??? Не читав про три дорiжки , клоун якийсь тему виклав ? :)

Бидло, ти кого клоуном називаєш? Скажи мамі з татом нехай тебе навчать як звертатись до людей яких ти не знаєш! Ти вчора з лісу втік? Чи ти постійно в компанії пастухів, а там всі на ти?

Хлопці, не шуміть, ви чого?Тим більше теми то не стосується.

А на звертання "на ти", між лабухами ображатися не слід.То є прояв довіри, а не фамільярність, пора знати.

 

А що скажете на рахунок BK5?

Тоже не ахті, Вам же написали, Роланд ВА-5, або Роланд ВА-7. 

Я думаю, що не варто брати оті старі роланди ва5 або ва7, звуки, стилі, мабуть, не будуть підходити під сучасну музику, вони морально застаріли, можливо я помиляюсь! Роланд ГВ 8 або Корг Па 500-600. До Корга здається є більше стилів, та й звучить приємніше, хоча теж не "фонтан"!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти