Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Щодо Корга 30 і ПА 50))
Щодо Корга 30 і ПА 50))

Шановні не пишіть на форумі, що Корг і30 кращий від ПА 50, бо це взагалі не так!

Там всього 3 доріжки з акомп. інструментами, і як на них записати нормальний стиль? Покажіть хоча б одне відео, де він нормально  прописаний?

Прошу тут нормальна прописка ПА50, і їх в інтернеті валом! https://www.youtube.com/watch?v=Qmpaoj9gpPs

 

Ну якщо ты пишет про три дорiжки то ти повний ........Вибач. I про таке порiвняння нiкому не кажи, а то подумають що ти взагалi пастух.

Пастух то ти! Не тикай, я з тобою свин... не пас! Пастух де прописка?

Dj_Yura, перш, ніж створювати такого роду теми, варто розібратися в суті.Щоб не виглядати войовничим нубом в очах тих, хто "в темі.

Яких 3 доріжки?Ти реально вважаєш, що в такому інструменті акомпанемент реалізований як в ультрабюджетних PSRках?

А по звучанню він 50ку взуває з першого акорду, я вже мовчу про суперську клавіатуру.Та що там він, 60й 50го вставляє тільки-так.Правда-правда, свого часу сам здивувався.

Покажіть хоча б одне відео, де він нормально  прописаний

https://www.youtube.com/watch?v=75w6wuTKsYw

https://www.youtube.com/watch?v=Ti7HbfefhFA

Ну як, далі стверджуєш, шо Ра50 кращий?А "прописка" то діло техніки, Тарас Будинкевич тобі пропише всьо, шо має таку опцію (якісно, але дорого).

P.S.ложка дьогтю і в і30 є: логіка меню в нього якась як не коргівська, як на мене незручна.Але то річ суб'єктивна...

Для тих хто в темі!

Вірніше для тих хто взагалі не в темі. Тут тобі: https://www.youtube.com/watch?v=F5pbbw4xnxw . Включи: 10:32 . Постав на паузу.

Дивись зліва на право. Над 4, 5, 6 повзунком, що написано? Невже там всього 3 доріжки, щоб творити?

Людині, яка сідає писати стиль за даний супер інструмент, що робити?

1 доріжку займає фон, куди без нього.

2 доріжку займає ритм гітара, куди без неї.

3 доріжка - ура, можемо творити. Та блін, як творити на одній доріжці. Хоча ти пишеш, що є люди, які можуть)))

Маю велику надію, що ти зрозумів, чому в жодного великого лабуха не получилось прописати даний інструмент. От і виходить так, що пишеш людині покажи прописку, а він тобі відео "з правою рукою" виставляє...

 

Мда...Вадиме, ти правий.

Слухай, хлопче, тебе ше не запарило всім на форумі доказувати, шо ти...ммм...не думаєш, шо пишеш?

ПОПУЛЯРНО:

Дивись зліва на право. Над 4, 5, 6 повзунком, що написано?

Серйозно?Ти навіть знаєш, шо таке "АСС1/2/3"?Вітаю.А що таке "DRUMS","PERC","BASS" як видно нє..А то, шо всі 6 як ти кажеш, "повзунків" вверху під спільною лігою на якій ВНЄЗАПНО пише "АСС", то певно також шось означає, як думаєш?

 

Так що ото-во:

1 доріжку займає фон, куди без нього.

2 доріжку займає ритм гітара, куди без неї.

 

3 доріжка - ура, можемо творити. Та блін, як творити на одній доріжці.

 

То є повна маячня і видавання свого "я так розумію" за істину в останній інстанції.

 

Дальше:

Маю велику надію, що ти зрозумів, чому в жодного великого лабуха не получилось прописати даний інструмент.

і знов чергова порція маячні...А правда в тому, що інструмент в порівнянні з Ра50 малопоширений.І не кожен свою прописку біжить вивалювати на YouTube.

 

Надії, шо ти зрозумів, в світлі останніх подій не маю...

 

Ти коли реєструєшся по новому, хоча б імя міняй, а то якось воно не то...Плюс бажано написати спочатку пост в іншій темі, щоб хоча б двійка стояла під повідомленнями!

Будемо чекати на прописку, все ж таки є люди...

А твій пост взагалі про що? Просто агонія? Без паніки, доріжок там більше нема і не буде. А то що в ПА 50 таких доріжок набагато більше, на це уваги не звертай...

Хоча можете попробувати вибрати замість перкусії якусь сопілочку, хоча не думаю, що вийде. В принципі ПЕРКУСіЯ, то не так важливо, все ж таки БАРАБАНИ і БАС в будь-якому випадку важливіше.

Давай краще ще один НіК-НЕЙМ...

 

 

 

Мдааа, Вiталя, я в першому постi не помилився нi грама!!! Людина далка вiд цього iнструменту!!! Тут не ма про що говорити навiть! К що до Юрiя, то вибач, прописку я хр..н кому дам вiд нього!!! Я i передумав навiть продавати!!!!!! От так то!!!! Кури хлопе мкнуал, слухай обидва апарата, а потiм зтворюй теми!!!

Ти коли реєструєшся по новому, хоча б імя міняй, а то якось воно не то

А то з якого перепугу я маю СВОЄ ім"я міняти?

Далі:

А твій пост взагалі про що? Просто агонія? Без паніки, доріжок там більше нема і не буде. А то що в ПА 50 таких доріжок набагато більше, на це уваги не звертай...

 

Хоча можете попробувати вибрати замість перкусії якусь сопілочку, хоча не думаю, що вийде. В принципі ПЕРКУСіЯ, то не так важливо, все ж таки БАРАБАНИ і БАС в будь-якому випадку важливіше.

 

Дай адресу, щоб знати, куда галоперидол вислати.Типові симптоми розпаду особистості.Шизофазія називається.

 

Давай краще ще один НіК-НЕЙМ

 

А то вже зовсім не твоє діло.

 

Будемо чекати на прописку, все ж таки є люди...

 

Люди-то є, але з тобою ,після вищенаписаного, звязуватися ніхто не буде.

Як прочитаєте в мануалі скільки доріжок в КОРГУ і30 з акомп.інструментами, а скільки в ПА 50 дайте знати.

Потім перейдемо на складніші запитання, по типу скільки варіацій акордів можна прописати в 30, скільки в 50.

Потім взагалі вищий пілотаж піде, чи взагалі потрібно в Коргах  прописувати окремо мажорні, мінорні, септакордні варіації акордів, чи взагалі ШО ТО ТАКЕ?

Та ладно, давайте краще про медпрепарати, бо до музики вам як до неба рачки...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти