Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » КАКОЙ УСИЛИТЕЛЬ ЛУЧШЕ ПО ВСЕМ ПОКАЗАТЕЛЯМ .... ELECTRO VOICE Q 66 - ИЛИ - CROWN XT i 2000 ??? .....
КАКОЙ УСИЛИТЕЛЬ ЛУЧШЕ ПО ВСЕМ ПОКАЗАТЕЛЯМ .... ELECTRO VOICE Q 66 - ИЛИ - CROWN XT i 2000 ??? .....

КАКОЙ УСИЛИТЕЛЬ ЛУЧШЕ ПО ВСЕМ ПОКАЗАТЕЛЯМ  ... ELECTRO VOICE Q66  ИЛИ CROWN  XT i  2000 ??? .... ЦЕНА ЗА ТОТ  И ЗА  ТОТ ОДИНАКОВАЯ 

Zeck PT-7 без перебільшень однозначно сильніший і якісніший ..

A якщо вибирати між xti 2000 i q66 то q66  але v1.

Звичайно Zeск PT-7 без перебільшеннь сильніший і якісніший. З цим я згоден. Адже він набагато старший за віком. Він уже, за віком, повинен аспірантуру закінчувати... Це те саме що 123 Мерседес - машина надійна, але...
Та питання про інші підсилювачі...

Я за EV Q66 старішої моделі, трьохюнітовий.

GTL. якщо зможете придбати, звiсно!!!

Та нє хлопаки TG - 7  то всьо взуває - без перебільшень

Однозначьно!!!

IWAN2015 а користуєтесь таким TG-7 може чи тільки слухали його?

 

IWAN2015
 

А чого ти так мєлочишсє (якийсь там TG7)   міг бись вичитати в єнтернеті жи є ше троха дорожчі усілітєлі .Топік стартьор по натурі то є очєнь спеціфіческий супер-економ варіянт і за такі гроші можна купити  його і ту ригаловку гдє он работаєт. Побачивши шо в якомусь кабаку буває парнас він твердо і нєпоколєбимо вірит жи то є заслуга  суто якихось чудо динаміків (навіть без драйверів і всього єнчого причандалля разом із музикантами !!! )   Позавчора лучий в сьвіті голосник JBL E140....вчора  EV 15l ... ну, а нині  то вже є луганска пітнайцітка  Так шо не збивайте хлопа з путі істинного 

la1la2buh3buh4

А на рахунок  ZECK PT то ці підсилювачі ше можуть лєгко і на ура відпрацювати на твоїх проводах на пенцию .

Пане Казимир... Коли ми приїхали  купляти в вас Dynacord Powermate 1000-3 (то ви сказали шо то є мясо до зетікс -5 саме мясо.....)  А тепер думаєте, чи питаєте а може гадаєте ---- ну невже Іван купивси  ТG-7...????    тАК - КУПИВ........ Навіть мої  *ПІДГАЄЦКІ БАТЯРИ* ТОГО НЕ ЗНАЮТЬ......

 

 

 

 

І В порівнянні зі всіма підсилювачами - то є дійсно підсилювач - БОМБА..... І ТАК само можу (може -  - а дійсно і не в тему) сказати, шо ПА 800 тримається на рівні з серією X... Готовий доказати, або ж помірятися ху........ми. ПРОШУ -  ЗАПИСАТИ ВАШ ТРЕК ВВЖИВУ  НА ІНСТРУМЕНТІ В МП-3 ФОРМАТІ а я свій (ТРЕК) І нехай оцінять музики а не піз...ни....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти