Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » КАКОЙ УСИЛИТЕЛЬ ЛУЧШЕ ПО ВСЕМ ПОКАЗАТЕЛЯМ .... ELECTRO VOICE Q 66 - ИЛИ - CROWN XT i 2000 ??? .....
КАКОЙ УСИЛИТЕЛЬ ЛУЧШЕ ПО ВСЕМ ПОКАЗАТЕЛЯМ .... ELECTRO VOICE Q 66 - ИЛИ - CROWN XT i 2000 ??? .....

І Ще одне... Прошу автора даної теми перепоправити УКРАЇНСЬКОЮ...

 

 

 

 

IWAN2015

Ти що друже обіжений на весь світ ? Коли людина пише Російською мовою  це що  на мінус Львові заборонено ???

І коли йде мова за підсилювачі то причім тут ПА-800.

Якщо у тебе якайсь особиста непрязнь то прошу собі рубайтесь між собою,

Це взагалі не по темі !!!.

 

Пане Іване я навпаки дуже радий за вас і за те що маєте такий крутий апарат який звичайно Dynacord пропускає по плінтусу (мова про підсилювач Tg7) Тому про клавіші тут зайво говорити коли тема про підсилювачі  бо на Kоrg PA X..вже більш як 5 років не користуюсь таким інструментом і він мене не цікавить абсолютно,ну а по підсилювачу хотів би дуже почути ваш EV TG7 то напишіть чи зможемо якось організуватись бо я готовий приїхати до вас (звичайно зі своїми підсилювачами для порівняння щоб ми тут не спорили..)це якщо не помиляюсь то у Підгайці..? 

А по темі зауважте п. Іване що у автора теми бюджет підсилювачів далеко не той що TG серія має..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти