Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Яка ціна за достойне аранжування являється для вас прийнятною?
Яка ціна за достойне аранжування являється для вас прийнятною?

Колега мій, класний аранжувальник ділиться:

з метою популяризації своїх робіт , створив сайт чи то сторіночку на сторонньому ресурсі, туди викладав свої роботи; люди звісно сильно зaцiкавилися, почали звертатися частіше... Грубо кажучи за останні 2 місяці... чоловік 5 десь..

У результаті (власне серед тих кількох людей) все закінчувалось одним повідомленням-зверненням і повідомленням-відповіддю колеги. І ото все.

Майже всі повідомлення приблизно за отакою схемою:

- Доброго дня? Скільки коштуватиме ... тра- тa-тa....???

- Стільки то!

... мертва тиша

Отож звичайно настає момент уточнити оце  "Стільки то":

дуже приблизні цифри, а все ж: після кількох марних спроб, говорить, приходиться опускати до тисячі UAH, потім до вісімсот, 700, 500-600, от власне отака остання сума (червона) була названа ним для клієнта... і що ви думаєте... мовчок все рівно..., всі мають телефони, номери сторінки у соц мережах, фото, вайбери, дехто сам власною персоною передзвонював уточнювати ціну, коротше всі реальні люди... І найцікавіше ,Якби то раз в рік.. а то масово . А з боку продавця ніякої реклами, люди самі перейшли на сайт, самі слухали роботи, самі зацікавились... 

То який вихід?

Спускатись іще нижче???!!!

Доки?

де та межа?

Ви вдумайтесь 500... це що ціна ... за такого рівня роботи

Я так розумію 300-400 грн. це буде саме то?! якщо не забагато, для наших то людей але вибачте мені... то така ціна мистецтва? то моя зарплата в день, а я зачасті звичайний роботяга, а такі речі робляться не за один день, далеко не за один.

А ле я не хочу нікому нічого нав'язувати і навіть ссилки на сайт не даю, щоб не дай Боже не рекламувати., і ще як хтось раз напише і колезі доведеться опустить ціну ще нижче , то він получить серцевий напад

Звичайно з інтернету скачати готове , можуть майже всі, а от коли немає, а треба , то звертаються:

поділіться, будь ласка, за гарне дякую, за символічну ціну, ля ля ля... а ви знаєте, ми такі бідні, живемо в Україні, грошей нема, ну куди нам ще на таке викидати гроші, то просто  ж раніше качали якось, а тепер не найшли в неті, а дуже треба напишіть, бyдь ласка. Ми розуміємо що це багато часу дуже займає і що це велика робота, але нам пофіг, ми просто хочемо мінус, тож напишіть, а ми подякуємо.

Хіба не так?2    Друзі.

 

Та скажіть тільки одне, а вірніше назвіть прийнятну ціну для вас, Ту, котру ви реально готові заплатити і котру вважаєте адекватною. Будь ласка!

Все.

Тому я й не працюю на українського замовника. Ні, працюю, але досить рідко. Не спеціально, просто так виходить. На жаль. Зате привертаю іноземний капітал до України :)

Шануймося та знаймо собі ціну.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти