Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшер MACKIE PROFX12V2 чи Allen & Heath ZED-12FX
Мікшер MACKIE PROFX12V2 чи Allen & Heath ZED-12FX

Були різні халтури,надворі в сирість і в дощ... 

 

"Були різні халтури, надворі в сирість і в дощ..." . Так такі халтури є майже у всіх. Але ж після халтури техніку потрібно обслужити. Видалити пил(наружний), вологу висушити, особливо мікрофони, і тримати обладнання в сухому, бажано теплому приміщенні... Це не важко, було-б бажання. Наприклад у мене це вже звичка. Спочатку дружина була не в захваті від збереження апарату в хаті, тепер уже звикла, навіть місце виділила, щоправда не саме почесне, для апаратури. Удачі...

Є багато людей які тримають апарат у холодному гаражі , то уявіть коли мікрофон з мокрою губкою залишають на морозі, то і катушки в динаміках позаклинюють і мікшери в всередині поржавіють не кажучи вже про фейдери. А особливо апарат боїться коли з морозу взяти зразу в тепле приміщення і включити.

Доброго вечора ! маю на меті змінити свій Алесіс 12фх на щось новіше та краще..Маю два варіанти:   Мікшер Mackie ProFX12v2 та  пульт Allen Heath ZED12FX- і

-не завжди щось новіще буває кращим. Ви хочете поміняти шило на мило. Вказані мікшери дуже бюджетний варіант. На Вашому місці я би поміняв на Roland VM-3100Pro, або Soudcraft Spirit Folio F1 14.2 

тим більше М350 вже до нього маєте . По вокальній обробці вокалу Roland звичайно поза конкуренцією із всіх цих варіантів.

Сам використовую Roland VM3100 в парі з TC VoiceLive Play. Звук подобається. В Роланді, на відміну від Алена, параметрична не лише середина, також має компресори на мікрофонних входах, обробку можна вмикати як дофейдеру, так і постфейдерну і т.д. і т.п.

А ще трохи добавити $ і LX-7 шістнадцяти-канальний буде! З таким точно не встидно на люди вийти!

Я ще розумію коли в епоху живих колективів працювали, то да 16 каналів було необхідною умовою, а зараз коли 1-2 вокаліста і два ноутбука з клавішами. QCS TouchMix-8 саме те, кинув за пазуху і пішов 

Людина поставила конкретне запитання що вибрати з з двох, а ви починаєте втюхувати свої старі пульти.  Roland VM-3100Pro, або Soudcraft Spirit Folio F1 14.2

Ви про що? Які свої? Тут нічого ніхто не продає і не втюхує. Виробники цього хламу втюхують и розказують казки про  "беспрецедентное качество звука при работе" і "Обновлённый движок процессора".  Вище люди вже писали що це бюджетний хлам який не буде довго працювати.  Але я розумію що варіантів більше немає крім цих двох мікшерів.) Зарплату маркетологам треба вчасно виплачувати 

Якщо не бюджет то звичайно можна вибирати MakieOnyx  або Wizard Allen  але більша половина музикантів працюють на  мікшерах буджетного класу половина з них на дуже вже бюджетних титу берінжера, фоніка, вже не кажучи про китайські бренди.  Але при нормальній експлуатації і Берінгер може прослужити більше ніж 10 років. Якщо говорити про MACKIE PROFX  чи Allen & Heath ZED то на мій погляд досить нормальний варіант для бюджету , має хороше звучаннях є нормальний ревер і простий у використанні. як варіант ще би міг бути Соундкрафт з ревером.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти