Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Форс-Мажорна ситуація
Форс-Мажорна ситуація

Привіт усім колеги музиканти! Напевно неодноразово Вам траплялася ситуація на виступах Вашого гурту такого плану:

Забава йде повним ходом, усе супер, весілля "Ваше", гості "Ваші",  простіше - кажучи динаміка на всі 100! І ось прикрий момент - якийсь "піддатий" гість нерозраховуючи сили тяжіння і кінетичної енергії прискорення вільного тіла - чемно влітає у Ваше обладнання і наносить шкоду! Шкоду зараз не будемо розглядати - це може бути різне - як від зламаної стійки мікрофонної так і заваленим порталом і валяння клавішних інструментів по підлозі! Розумію що за зігнуту стійку "розборок" не варто робити глобальних (хоча все рівно шкода і настрій попсований добряче), але коли шкода завдається у більшому масштабі - хотів би послухати думку товариства що б ви робили і які були б Ваші дії у даній ситуації! 

Я вже замислююся над тим, що у договорі про надання послуг, треба вказувати вартість і зобовязання відкодування збитків  відповідальності третіх осіб за такі "міроприємства"! Це моя думка

Хочу послухати, як би Ви діяли ЗРАЗУ у ситуації яка склалася (тобто зупиняти забаву взагалі, і тд...), а потім розвиток сценарію в подальшому майбутньому... 

Вітаю. Летали в мене і колонки і ноутбук і світломузика летіла і мікрофон по зубах бив бо "земне тяжіння" заносить деяких об мікрофонну стійку. Та гадаю, що слід як і в ДТП - зафіксувати бо потім скажуть нічого не знаємо і лише плечима знижуть. Будуте мати доказ - зможете потребува хай і не в повному обємі, а все ж хоча б часткову компенсацію (в мене таке було). Правда я компенсував те діло собі десь на 150% ))) А коли раптом складаєте який договір, то рахую, що слід зазначити 100% відшкодування в разі матеріального збитку зі сторони неадекватних гостей (пяних, психованих, надто таких в кого "душа розвернулась"), а тоді вже нехай господар дійства приглядує за своїми гостями. На весіллях є пан дружба або ж бо староста, (це як де називають) - він керує бенкетом коли нема тамади, от нехай і слідкує. Це моя думка бо надто пяним гостям краще десь тихенько посидіти в куточку або і проспатись. Гадаю моя думка зрозуміла.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.