Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір клавіш PSR-S770 чи PA700
Вибір клавіш PSR-S770 чи PA700

Всім доброго дня!

Задумав оновити свій інструмент на щось більш нове. Доволі давно мав PSR-3000. Прийшлося її продати і останні пару років користувався міді-клавіатурою з різними програмами та додатками, але це не те, хочеться саме аранжувальника... Зараз з'явилася можливість взяти нормальний інструмент і ось я стою перед нелегким вибором. Що обрати. Інструмент чисто для дому, для себе, не для роботи. Прочитав дуже багато відгуків, передивився купу відео про обидва інструмент... І все ще не можу зважитися. Нажаль наживо немає можливості послухати жоден з інструментів, з коргу знайшов тільки 600-й який все-рівно дуже сподобався... На даний момент у мене перевага в сторону корга чисто через те що хочеться спробувати іншу школу аранжувальників. Але відлякує сенсорний екран, коли вживу треба швидко відключити якусь партію стилю або щось таке (600 пробував там дуже важко з першого разу це зробити) Крім того багато читав відгуки що у коргі живих інструментів звучать гірше ... Рояль, гітари, труби, сакси ... Знаю що тема досить складна для всіх, однак сподіваюся на об'єктивність, особливо тих хто мав можливість попрацювати з обома інструментами....   З.І. Читав що вийшла S775, але це таке собі оновлення, трохи інструментів, трохи стилів, трохи пам'яті...
Якщо Ви заглядаетесь на коржика, то про яку ямаху може йти мова???? З серiï s ще можна звернути увагу на s 910 та 970 все останне викиньте з голови та забудьте. Маете змогу взяти корга, то берiть, побачите, забудете що таке ямаха взагалi. Шанувальникiв ямах пргшу вибачити, але це правда!!! Грають на ямахах, не спорю, но корг е корг!!!!!!!

Кетрон Аудіа, і забудете про Корги і Ямахи....

Ketron Audya - 3500Є , Yamaha PSR-770 - 1300$,  Korg PA-700 - 1300$, Кетрон чисто по ціні не вписується сюди)))) 

Володимир Боршош, краще один раз придбати нормальну річ, і мти її на десяток років, ніж тратити менші гроші на китайсько-індонезійські пігалки...Зараз Кетрон можна купити за 3000 доларів, новий...

Забули дописати 3000$.  плюс файні монітори ще 500... Майже 3 шт. PіSіеRок-770-их, або па700-их. Тим більше, що в наш час вивалити 100000 гриваків за таку балалайку, то не так  вже і мало...

rura1961, Ви не звернули увагу на один маленький нюанс: "Інструмент чисто для дому, для себе, не для роботи"

Можливо якщо це інструмент для роботи, тоді дійсно варта заплатити більше і отримати якісну та дорогу річ, однак для домашнього використання це не завжди доцільно...

Інструменти між якими обираю балансують між двома характеристиками. Це ціна та звук. Платити чисто заради хоббі більше ніж вони вартують абсолютно не хочеться. Як і брати апарати рівнем нижче...

 

В загальному думаю тему можна закривати. Для себе зупинився на Korg.

Олексій

Всі  перечислені в темі інструменти порівкював в реалі , а відоносно  зашкальних цін  на кетрони(однозначно кращі за РА 700) - то є  повний бред .Я теж з Тернополя  , якщо  ще маєш міді клавіатуру можливо заберу- передзвони 0964936008..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти