Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Shure ksm9-Neumann kms105 VS Sennheizer 965.Хто порівнював лоб в лоб?
Shure ksm9-Neumann kms105 VS Sennheizer 965.Хто порівнював лоб в лоб?

Ваші враження і думки...???Що на фоні них каже сенхайзер.

Думаю НОЙМАН тут всьому голова.Але такі питання треба задавати не тут.Для більшості-це високі матерії.Зараз тут в моді китайські плювачки- Бети 58-мі...

Такі питання треба задавати як раз ТУТ! І перетягувати "хороших хлопців" які тямлять у правильному обладнанні! Розвивати портал і витягувати його з низів! Респект Дімі за запитання, я б з охотою відповів але не співав у дані мікрофони т ак як являємося фантами EV RE410

Хлопаки - не в обіду...  105- ий - однозначно -  при хорошому тракті. А якщо стоїть СКВ, ПАРК, І Т.Д, То Той нойман як козі третій ріг...

 Рекомендую придбати не меньш  хороший девайс б.в. ШУР БЕТА 87 без буквів в кінці, а ще як попасти з рівним логотипом з  надписом MADE IN USA..! На даний час - раритет, але якщо поговорити з Михайленком,  то таке можна в нього придбати і вважаю по досить приємлевій  ціні.

Незнаю як ці але я маю Sennheiser E-865. Досить таки не поганий мікрофон, Співати у нього легко і звучить також не погано. Але це ще залежить під який голос.65

Такі мікрофони самі на співають а я згідний з  Богдан Іванишин    що EV Re410  буде звучати не гірше.  Ось приклад вокалу  https://www.youtube.com/watch?v=Z8pHCO6pVYc

Маю в наявності Сенхайзер Е-965. Попробував його в роботі. Досить таки класний мікрофон і звучить безподобно.
Мав Shure ksm 9. Рівняв лоб в лоб з Сенхайзером - шур більше сподобався, хоча сенхайзер чутливіший. Рекомендую всім спробувати audio technica at 2010 - за свою ціну БОМБА!Не пожалієте))

Колеги! Ці мікрофони мають зміст при відповідному звуковому тракті. На ширпотребній акустиці типу EV TX, ZX, RCF Art, Dynacord A і тд. абсолютно нема змісту.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти