Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Прошу допомоги Mackie 1402 VLZ PRO
Прошу допомоги Mackie 1402 VLZ PRO

Доброго дня!Маю пульт 

Mackie 1402 VLZ PRO і компресор DBX 166 XL.Чи можливо підключити компресор на три мікрофонних  канали пульта?

Буду вдячний за будь яку інформацію.

Даний компресор двох-канальний, отож пропустити 3 мікрофонних канали аж ніяк не вийде! Максимум два. Щоб пропустити 3 треба ще докупити подібний або такий самий, одно чи двох-канальний. В ідеалі компресор як і будь-який динамічний прилад, має іти в інсерт вжід каналу, оскільки Впш мікшер не обладнаний даними входами, тоді вихід один - послідовно комутувати мік - компресор - мікшер.

Доброго дня в мене думка що його потрібно пускати на аукс так як і ревер, можливо я помиляюсь тому мені ця інформація не зашкодить!!!

Дякую за пораду,але інсертні входи в  уьому  мікшері є....Я мав на увазі чи можливо об"єднати декілька входів за допомогою підгруп,а далі вже підключити компресор.Чи я чогось не розумію?

Можливо таке зробити, через підгрупи, але все рівно 2 канали будуть мати однакові налаштування компресії... Не знаю чи це логічно, але інших варіантів немає. Я б докупив ще один прилад, і пустив би правильну маршрутизацію тим більше що зараз тотальний розпродаж аналога, за копійки можна взяти...
Andrew James,- динамічні прилади такі як компресор, еквалайзер, лімітер, енхансер,гейт і тд - комутуються у розрив (insert)каналу чи мейну, через Аукс шлеться модуляційна обробка і процесори ефектів. Модна й на аукс динаміку, але це в окремих випадках за для досягнення ексклюзивного ефекту паралельної компресії та ін...

Згоден з Богданом. Дійсно можна підключити динамічну, і не тільки, обробку через Аукс. Але ж толку з цього буде меньше ніж хотілося-б, це що до компресора, бо ревер працює нормально. Тепер більш розширено: вибрані користувачем канали мікшера пускаємо на Аукс вихід(ручками Aux на кожному каналі окремо та на свій смак), вихід Аукс вмикаємо на вхід процесора, а вихід процесора вмикаємо на стереопару мікшера, а от стереопару мікшера, куди ввімкнено процесор обробки, боронь Боже пустити на той-же Аукс що й попередньо вибрані канали - буде гаплик процесору(компресору, реверу). 

Дякую!Як завжди все доступно і зрозуміло....Порадьте ще одноканальний компресор.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти