Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть поєднати!
Допоможіть поєднати!

Думаю що пояснив доступно. Бо у нас, українців, є дурна звичка від східних сусідів - ліпити із лайна кулю... І попутно заї..ти того хто краще розбирається, бо якщо людина не може дорости до рівня співрозмовника, то вона старається опустити його до свого рівня. Вибачте за емоційність....  --- чотко сказав.

Взагалом я все зрозумів і зробив висновки, що куди підключати і які для цього потрібні прилади та функції приладів, щоб прийти врешті до якісного та потужнього саунду. При цьому важливо працювати вже сьогодні, тому що апарат повинен працювати на мене, а не навпаки. І тільки в такому випадку я зможу щось там будувати. Дякую всім.

 При цьому важливо працювати вже сьогодні, тому що апарат повинен працювати на мене, а не навпаки. І тільки в такому випадку я зможу щось там будувати.


Одразу видно що людина налаштована серйозно і все вірно розуміє. Вміє відфільтрувати банальний флуд та понти від істини та правди... Я радий що в наш час є такі молоді люди, і такому-ж будуть навчати наших нащадків, зокрема в школах мистецтв.

Пане __Bond_, удачі Вам. Колись була така поговорка серед лабухів: "Не май "Аматі" а вмій лабати"... З Вашим підходом у Вас все вийде, головне вірити і працювати!!!


Вельмишановний, la1la2buh3buh4, а для чого тут такі емоції !!! Не хочете, не пишіть, не хочете - не коментуйте.

Це форум, а не "подушка для плачу";)

В моєму запитанні немає різниці який апарат...( є два INPUT в сабвуфері - сигнал яких cумується ). Погоджуюсь з Вами цілком про узгодженість топів та сабвуферів виробником.

Ви знову напсали фактично те що в попередньоу пості - це і так зроміло, при підключенні двох сабвуферів, а я питав про один ( з пульта в сабвуфер - із сабвуфера в підсилювач - з підсилювача на топи )

Також, будь-ласка, уважно читайте те на що надаєте вдповідь.

Просто попередньо я вказав на прикладі з сабвуфером RCF SUB 708-AS II саме таку комутацію. І тут одразу Ваш пост з запитанням на яке я щойно дав відповідь... Тому й попросив бути уважнішим щоб було більше корисної інформації а не повторення одних і тих же запитаннь. Для того щоб форум нормально функціонував і був корисним дописувачам потрібно бути чіткими в запитаннях та відповідях, також чемність на форумах також нікому не завадила. Ну і звичайно граматику також ніхто не відміняв...
А для пана Romaniv повторюся: Так, якщо сабвуфер має СТЕРЕОвходи та КРОСОВАНІ СТЕРЕОвиходи тоді слід Main виходи пульта пускати на СТЕРЕОвходи сабвуфера, а КРОСОВАНІ СТЕРЕОвиходи сабвуфера вмикати на входи підсилювача топів, або ж на активні топи. АЛЕ якщо входи сабвуфера просто паралельні або-ж, особливо, виходи саба не кросовані то з такого підключення толку ніякого окрім лишніх шнурів та лишньої наводки...

Дякую.

Добре, щоб на форумі була реалізована можливість цитувати повідомлення та відповідати конкретному дописувачу.

Не було б непорозумінь.

Чому-ж, є на форумі така можливість цитувати повідомлення. Просто повідомлення потрібно скопіювати і вставити в своє повідомлення. А адресувати конкретному дописувачу... хіба що скопіювати його нік, вставити в своє повідомлення та виділити за допомогою шрифту або кольору... 
Бажаю всім успіхів та вдячних замовників...

Колеги, зауваження що до цитування - слушні! Ергономічно та зручно, у першу чергу - натиснув одну кнопку під постом - і відповів! Цитування - можливо і теж доцільно, але не проблема виділити пост, зафарбувати чи взяти у лапки приміром. До кожної з порад прислухаємось, аналізуємо і робимо висновки! Дякуємо за зауваження!

Богдан Іванишин, цілком Вас підтримую, та погодьтесь, для зручності юзерів - інтерфейс має бути юзабільним.

Плюс, щоб не флудити теми - корисно було б зробити пощук.

Питання, хто це робитеме? Якщо є реальний адмін, я не проти навіть фінансово допомогти, за умови, що долучаться форумчани.

Також можна зробити платні оголошення ( ціна символічна - до прикладу 20 грн. ) з можливітю підняти тему і т.п.....

Потрібно розвивати форуми українські.

Всім дякую, хто долучається до обговорень!

Колеги! Все буде якнайкраще! Повірте, на сайті грядуть великі зміни! І вони не за горами, наберіться терпіння! Буде і правильний форум і пошук і ... Зараз сайт переїжджає на новий сервер, отже може бути "тупняк", глобальний, декілька днів! Я запостив новину на "головній" сайту - ласкаво прошу долучатися до коментарів і порад прямо під цією  новиною!

ЗИ. сорі за ОФ-ТОП - просто ця тема зараз дуже активна і я  - суто в цілях поширення інфи ... Потім "почищу"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти