Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » RCF ART 735 MkIV чи FBT PROMAX 114A?
RCF ART 735 MkIV чи FBT PROMAX 114A?

Вітаю усіх! Прошу поради у виборі активної акустики. Робота по весіллях та дн.

Треба слухати і порівнювати. Я зараз працюю на ФБТ Промакс 14а. Перед цим працював на РЦФ. Фірма ФБТ мені більше сподобалась і по звучанню і по компактності.
FBT зараз на піку популярності! Чув їхні нові лінії в Києві на виставці 2017 - звучали гарно, збалансовано і мяко! Хороший підбір комплектуючих мабуть! RCF дуже суб'єктивна колонка! Страшно різючий драйвер! На любителя...

Вітання всім! Колеги  хто володіє у Львові  акустикою ФБТ Промакс 14а,  хочу послухати  їх.

Обєктивно акустика одного класу. FBT ставить головки B&C, а  RCF власні. Характер звучання у них різний, то вже що кому подобається.

суб'єктивна колонка! Страшно різючий драйвер! На любителя...

Просто вони в ширпотребну серію поставили драйвер 3" з топових моделей, він більш далекобійний і просто давить низовий динамік, напевно тому і різке звучання

 

Приїзджайте у м.Хирів або м.Старий Самбір Львівської області і послухаєте ФБТ Промакс чи Евомакс. Будите приємно вражені звучанням. Звучання насправді на вищому рівні.

Привіт  усім! І справді  нині я мав честь побувати  в  пана Івана в  Старому Самборі і  переконався  що  акустика FBT Promax 14a  звучить на вищому рівні,  особливо середні і високі частоти звучать мягко в порівняні з RCF  і  ще одна перевага  перед  RCF  тут присутній  перемикач  характеру  звучання  типу  кросовера, єдиний  недолік  ціна.Рекомендую  всім  послухати.

Ото-ж бо й воно... єдиний  недолік  ціна.

Хочеш добру акустику то треба розуміти що й ціна буде більшою. Але заплатив і купив серйозний апарат тай насолоджуєшся казковим звучанням !!! Цей арарат своїх грошей вартує без перебільшень. Хто чув, то пітвердить а хто не чув то даю можливість послухати і переконатись.

Цілком і повністю з Вами згоден. Я такої-ж думки.
Сам працюю на EV. Це вже другий комплект. Перший був пасивний, а зараз актив. Заплатив і насолоджуюся.
Я також поглядав в бік FBT, але через відсутність можливості послухати дану акустику взяв перевірений EV. Можливо, з часом, теж перейду на FBT.
Мій товариш нещодавно взяв собі FBT - довольний як слон. Хоча до цього працював виключно на EV та Dynacord.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти