Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ЯК ПІДКЛЮЧИТИ ПРОЦЕСОРА ЛЕКСІКОН МХ300 ДО МІКШЕРА СОУНДКРАФТ ЕФХ 8
ЯК ПІДКЛЮЧИТИ ПРОЦЕСОРА ЛЕКСІКОН МХ300 ДО МІКШЕРА СОУНДКРАФТ ЕФХ 8

ЯК ПІДКЛЮЧИТИ ВИНОСНОГО ПРОЦЕСОРА ЛЕКСІКОН МХ300 ДО МІКШЕРА СОУНДКРАФТ ЕФХ 8

Руками - за допомогою відповідних кабелів.

Я ЗНАЮ ЩО РУКАМИ І КАБЕЛЯМИ ЦІКАВИТЬ САМ ПУЛЬТ В ЯКІ РОЗЄМИ КОНКРЕТНО ВКЛЮЧАТИ В ПУЛЬТ МОЖЕ ХТО ПРАЦЮЄ З ТАКИМИ ПРИБОРАМИ І ДВАВАЙТЕ ПАНОВЕ БУДЕМО ЛЮДЬМИ ДЯКУЮ

send мікшера зєднуєте з input процесора , а output процесора з return  або line in мікшера

А що таке "виносний процесор"?

ДЯКУЮ ЦЕ ОКРЕМИЙ ПРОЦЕСОР ЧИ РЕВЕРБЮРАТОР  КОЛИСЬ Я КОРИСТУВАВСЯ РЕВЕРОМ РХ 1100  ЩЕ БУЛИ ЕЛЕКТРОНІКА РЦ 01 ТА 02 ВОНИ Я ДУМАЮ В СТАРШИХ МУЗИК ЩЕ ВАЛЯЮТЬСЯ  ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ

http://minus.lviv.ua/photo/users_userprofile_52086/200315/

ДЯКУЮ ПАНОВІ БОГДАНУ ЗА СХЕМУ ЩЕ ОДНЕ ПИТАННЯ НАРАХУНОК ШНУРІВ В МЕНЕ ПАЯНІ МОНО ДЖЕКИ ЧИ ТРЕБА СТЕРЕО? ДЯКУЮ

В залежності від моделі Вашого процесора, на ньому мають бути "піни" розпайки на тильні його стороні. Як правило 99% зі 100 йде усюди симетрична розпайка (в народі стерео). У Вашому "трьохсотому", 100% стандартна "симетрична розпайка! Отож обов'язково купіть симетричні конектори, і шнури,- в пульт TRS (джеки) а у процесор XLR (канони) - за бажанням можна і джеки, і паяйте усе на "стерео". Так, як така розпайка, захищає тракт сигналу від зайвих "наводок" і сам рівень сигналу буде кращим!

ТОБТО ТРЕБА ТРИ ШНУРІ ДВА З ВИХОДА ПРОЦЕСОРА  В РЕТУРН МІКШЕРА  І ОДИН З ВХОДА ПРОЦЕСОРА В АУКС МІКШЕРА

Так, вірно. Потрібно три шнура, один на вихід AUX, або FX, з мікшера на вхід IN процесора, і два з OUT виходів процесора на RETURN, або стереопару, мікшера. Удачі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти