Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто робить більше роботи один тамада чи музиканти.
Хто робить більше роботи один тамада чи музиканти.

Кожен бере за свою роботу,як вважає за потрібне.

pete fedyshyn, по діагоналі читаєте чи як? Я висловився, щоб мати одну високооплачувану роботу, а не 10 робіт за копійки. Працюйте. "Хто тобі повинен шось дати?" Держава повинна бути, нормальна держава повинна дати. Як будемо пенсіонерами то ще поржемо на цю тему. Хто вам в 70 років повинен дати? З якої статі ? Треба працювати. Ви що комуніст ?

Хто більше, хто більше ..... А хто більше, депутат ВР чи тракторист? В кого з них більша заробітна плата?

Колеги, кожен по своєму правий! Але пенсійна реформа явно дає збій, і важко сказати що буде за років 10-15... Європейскі напрацювання пенсійного акумулювання діють уже прогресивно багато років, я про компанію Мед Лайв, якщо хто не знає, у нас в Україні діє її посередник Стар Лайв - це напевне саме дієве рішення на сьогодення.

 Я висловився, щоб мати одну високооплачувану роботу, а не 10 робіт за копійки. 

То майте. В чому проблема?

Держава повинна бути, нормальна держава повинна дати

Які люди, така й держава. Тільки так і не інакше! В Швейцарії нема ні нафти ні газу, навіть піску нема, з Італії везуть. З себе треба починати

Як будемо пенсіонерами то ще поржемо на цю тему. Хто вам в 70 років повинен дати?

Див, вище

 

 

Я не уявляю весілля без тамади. І при цьому є і музиканти.

З цею жінкою і музиканти непотрібні повірте https://www.youtube.com/watch?v=wgeP2AF7Qdo   https://vk.com/grecheskaya_dolina?z=video39592246_456239158%2Fvideos211046029%2Fpl_211046029_-2  

У моїх друзів вона була ведучою на весіллі,якщо не помиляюсь вона з Хмельницького,ціна за роботу 1000 доларів(з дорогою),гарно веде, непогано співає,але не "УХ" як на мене.(перше відео).

Польова, бере дороговато,так вона з Хмельницького - відеооператор Тарас Заверюха місто Хмельницький.- то є фест !!!

Таке враження що вона не з Хмельницького а з Російської Федерації... Так і живемо...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти