Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » активний мікшерний пульт
активний мікшерний пульт

Усім привіт хто стикався з цим пультом - Behringer europower pmp 1000, і взагалі чи варто купляти пульти цього виробника, як вони себе ведуть?

не слышал о таком.

"і взагалі чи варто купляти пульти цього виробника, як вони себе ведуть?" Варто купляти цифру x-air - прекрасний товар усе на рівні! І збірка, функціонал, звучання - усе на рівні! За ці що в темі топіку - не знаю не скажу...

А що добре звучить x-air?

Бо цікавлюсь цифрою, дивився в бік Midas m32. Але почув в роботі і перестав дивитись)) 

х - аir і Midas - побратими, преампи у x air  від Midas.  X air - 32 від бехра - це хіба не та сама "сорочка" що  Midas m32.?? 

ПС Не знаю, X air мене аж ДУЖЕ задовільняє по звучанню і функціоналу. Але в кожного свій смак що стосується звуку, це все субєктивно.

Воно то звичайно субєктивно,

Мав можливість порівняти. Лінійний масив Electrovoice XLC, підсилення  Digam , мікшер Midas m32 включили,  все ніби добре,  А потім DiGiCo S21  поставили і таке враження, що  акустика бyла ковдрою накрита, а тепер її зняли. Зробив для себе висновок, цифру треба брати, або хорошу, або хороший аналог.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти