Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord PowerMate 600-3
Dynacord PowerMate 600-3

Всім привіт! Стою перед вибором PM1000-2 або PM 600-3!!! Порадьте що караще??? Працюю на Elx115.

Підсилювач ElectroVoice Q99 та пульт Soundcraft Ui запросто замінять ці два мікшера за менші кошти та з більшою кількістю наворотів. 

Але якщо цікавить саме РМ - то вже краще РМ 600-3. Поперше розміри та вага, подруге 700W/4Om проти 1000/4Om, ну і, само собою, свіжіші ревера, які можна редагувати, USB дає можливість працювати без зовнішньої звукової карти...

На Вашій акустиці особливої різниці в "м"ясистості" звуку між РМ1000 та РМ600-3 Ви не відчуєте.
Перечитайте цю гілку ще раз, там я вказував які АС виробник рекомендує до РМ600-3... 

Я якраз і шукаю до Elx115, бо на Qsc3051 і Soundcraft mfxi вони звучать ніяко!  

andriy1984

Якщо хочете саме Dynacord, то все-ж таки краще РМ600\3. Переваги я вказував. Та й придбати новий РМ1000\2 нереально. 
Проти теперішнього Вашого мікшера з підсилювачем вказані мною варіанти на ELX115 однозначно будуть звучати краще.
А там вже Вам вирішувати, чи Dynacord чи Q99+Ui. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти