Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » FBT Subline 18 SA..
FBT Subline 18 SA..

Доброго дня друзі. Хто-що може сказати про цей саб.  Я маю Fbt PromaXx 15sa. Цим сабіком я задоволений на всі 100%. Мені його одного вистарчає. Але бувають дуже великі зали або приходиться деколи лабати на дворі і для цього хочу якогось допоміжного хорошого сабіка на 18 дюймів. І цікавить мене саб FBT Subline 18sa. Тільки одне бентежить що катушка у цього 18-ти дюймового динаміка тройка а зазвичай 18-ти дюймові динаміки мають катушку чотири але на ферітовому магніті. А у цього саба магніт неодимовий. Може це така специфіка і нічого страшного.  Хто про це що знає ???

Цікавить чи хтось такого має і чи рівняли його з якимось іншими провідними фірмами. Як вони звучать і чи досить пробивні і витривалі.

fbt promaxx 15sa, а також FBT Subline 15SA - офігенні саби,якраз те, що більшість шукає на забави.

Памятаю FBT Subline 15SA здивував звуком...

Мають один великий недолік - ціну.

Якщо маєте такий, то щось інше шукати думаю не варто.

А от FBT Subline 18 SA - не чув. Такий мали музиканти із Рави-Руської, можливо ще і мають (номера не маю).

Я не шукаю свому сабу Промаксу заміну. Я йому хочу знайти хорошого саба до пари на  18-ти дюймовому динаміку,  щоб у великому залі або на дворі вони могли в парі дати хорошого тягла.

Що ніхто не має такого саба ? І ніхто на такому не лабав або не чув його ? Не вірю. Люди поділіться враженнями !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти