Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Переробляємо корпуса
Переробляємо корпуса
Та теж за гумор) Трішки внести розрядку у суворий світ) Якщо офтопити то вже до кінця - Ми маємо водія з бусом, і усе барахло вантажимо туди, з водієм спокійніше, кожен виконує свою роботу, адже відпрацювавши весілля у Франківську а на другий день у Тернополі, приміром, можна або весілля не допрацювати, або не доїхати... Сумно, але реально небезпечно адже втома дає свої плоди. Але це таке,лірика офтопу. А колонки переробляти під багажник,глобально не правильно! Пріоритет не той! Моя думка...

В мене рекорд був - за три дні - 3 весілля, біля 1200 км дороги, в понеділок думав здохну(за кермом був сам)

Мій рекорд 4 халтури за 3 дні Пасхи (Дискотека, іменини, дискотека і ще одні іменини). Приїхав додому то вже і носки дружина стягувала бо мені вже було байдуже як спати аби лише спати. Правда за два дні потому в хаті зявилась плазма. )))) 

Придумав я як класти ті топи щоб не різати. Так як вони не квадратні, а (як його там по геометрії), конусні то одну мордою вниз, а другу мордою вгору і то дає зменшення по ширині десь на 20 см. В результаті біля них ще і стійки влазять, і підсилювач і каністра з запасним бензином. Так то.

Конусну колонку мордою вниз...  хотів би побачити це видовище

Та це трапеції, наскільки я здогадався.

Правильно, трапеція. Музиканти вони завжди зрозуміють коли раптом хтось не так скаже.

Обрізати корпуса можна і справава в тому що у вас корпуса фазоінверторного типу а обрізавши вам обовязково потрібно перестроїти фазоінвертори. Правильно настроєний фазоінвертор дає +30% тиску по низах тож обрізавши корпуса і налаштувавши фазоінвертор можете отримати краще звучання ніж було до переробки

В характеристиках будь-якого динаміка  є такий параметр як "Vas, л" вимірюється в літрах,і якщо ви обріжете ящик зміниться об"єм, і ніяким фазоінвертором ви не витягнете колонку на заявленні характеристики,Як би можна це було б зробити то виробники робили б колонки плоскі як буквар школяра.

Моя пропизиція - купити си мацду 626 в універсалі!!! Повірте - там всьо влазить, як не в середину, то з верху!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти