Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Jet audio на планшеті, підскажіть
Jet audio на планшеті, підскажіть
Всім привіт,колеги працюю в ресторані на акордеоні під мінуси,запускаю мінуси з ноутбука, хотілось би купити тримач на мікрофонну стійку для планшету і запускати з планшету, підкажіть може хтось використовує в роботі jet audio на планшеті, чи зручно і який планшет більш менш для роботи був би добрий.Дякую

Заускав цей плеєр на "яблуку". Не скажу що не зручно, більш як - не звично. Інтерфес не той, треба звикати, а про мене - плеєр-як-плеєр... Нічого особливого, відтворює файли, все те саме просто "стежки" інші...

Дякую

Користуюсь ним на ПК. Спочатку на ХР, а зараз вже і на віндовс 7. Користуюсь лише ДжетАудіо і не хочу бачити більше ніякий інший бо все інше, особисто на мій погляд, повна туфта. То є плеєр універсал. Правда теперішні нові версії також не до добра тому використовую стару зборку. Вона в мене вже якось сама автоматом зареєстрована + з вшитим російським інтерфейсом (української там нема) але то краще ніж англомовний. Доречі, можливо кому треба то можу поділитись готовою зборкою. Встановлювати не потрібно, лише запустити бо то є цілий пакет. (Tumowyk@i.ua) - моя почта, раптом що, - пишіть.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти