Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » USB флоппі привод до Ямаха ПСР 740 та інших.
USB флоппі привод до Ямаха ПСР 740 та інших.

Хто з вас мав таку штуку або і зараз користується? Ваші враження, поради, рекомендації. Мене зацікавило, бо можливо не потрібно буде закидати лише по 3 стиля і коли раптом що, то знову міняти на наступні 3 стилі. А так флешку всунув і всі стилі запущені. А можливо я помиляють? Загалом, які додаткові можливості такий привід додає для подруги клави? Ось тут якесь відео на ютубі є про це: https://www.youtube.com/watch?v=9t6387VcdA4

у мене в 740 стоїть така штука тільки перші ще без usb,від флопі дискет,на той час було актуально,зараз не викоростовую взагалі,а стилі треба буде всерівно заганяти в синтезатор і тільки тоді грати,прямо з флешки воно не працює

В мене на Ensoniq TS-12 є таке щастя. Нашого виробництва, від 2avcom. Система така: на флешці лежать образи дискет, ти завантажуєш якийсь один, а синтезатор думає, що то дисковод з дискетою. Кожний образ заванажується не миттєво, а приблизно стільки ж часу, скільки раніше дискета грузилася. Так само відбувається і запис. Тобто воно працює як емулятор флопа, і ніяк інакше.

прямо в точку, це і є емулятор.Доречі я не використовую можу зняти і продати.

Та я би таку радість поставив бо в мене то лише 1 дискета в наявності, вона мені в спадщину з клавою дісталась. А щоб щось добавити то треба в старий ноутбук пхати (він на ладан дихає). Ноутбук ще з флоппі-приводом. Зараз молоде покоління то вже і не знає, що то є таке :)  Доречі, через ЮСБ-привід клава випадково МР3 формати не почне читати? Ну я не знаю, питаю суто теоретично. Можливо ще підкажете, ще можна підкачати файних стилів для 740-ки ?

Знайшов на просторах весь набор старндартних стилів до ПСР 740 - кому треба - пишіть, відправлю.

Олександре, вам може допомогти USB Floppy Drive, вони значно дешевші за емулятори. На OLX від 100 грн, на аліекспресі - від 9 доларів. Купуй - не хочу. ;)

Олександр Тимошук ...---- мп 3  :) 740 машуню точно невідкриє 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти