Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю
Акустична система з якісним звучанням і високою потужністю

Повірте ці фірми звучать краще як що навіть і бюджетна серія

Не повірю

У мене зараз теж є FBT Maxx, ,бюджетні, в пластмасі. Серед таких же бюджетних пластмасових звучать добре. Порівнюєш з іншим класом акустики

(RCF TT, JBL VRX, EV QRX) небо і земля!

До прикладу Рцф тт-25 мене аж ніяк не вразив

Тоді скажіть, що вразило?

Мене, наприклад, так щоб вразило по якості звучання , то L-acoustics Kudo.

Montarbo spot,Fbt Promaxx.Montarbo fire. Звучать якісно і по свому. Тут тяжко до чогось прирівнювати.
RCF  TTL55-A   звук просто такий  що неможу передати вам який суперовий.Хто мав змогу послухати іх думаю мене зрозуміє кращоі акустики я щенкчув.
Друзі, недавно побачив ціну на MAG NX 15A, яка  становить приблизно 1 650 $ або  0,88 * 1 650 = 1 452 €. Чесно кажучи, був здивований такою ціною!
Якщо порівняти по цінах, то MAG NX 15A виходить дорожча за всі колонки, перелічені мною в першому пості, а саме: 
  Варіанти в дереві: JBL SRX815P,    Electro Voice ETX-15P,   Yamaha DSR115,   dB Technologies Sigma S 115,  Park Audio T141-P;
  Варіанти в пластику: Electro Voice ZXA5-90B,   RCF ART 745-A Mk4,     dB Technologies OPERA UNICA 15,    RCF ART 735-A MK4.
     Ціна MAG NX 15A співставна з такими колонками  RCF NX 45-A B-Stock та Yamaha DZR15 (теж недавно поступила в продаж).

Виникає питання чи якість теж відповідає рівню цих колонок!??

RCF  TTL55-A   звук просто такий  що неможу передати вам який суперовий

Повністю поділяю думку!

 

Саме для халтур... А ще й з сабом так взагалі RCF TT стає непідйомним як по ціні, так і по вазі.
Людина запитала Вас, pete fedyshyn, про більш реальну(земну) акустику, а Ви йому про космос...
Для пана Романа Ремінського є два варіанти: EV ETX-35P, JBL SRX835P.  Це самі оптимальні варіанти з адекватною ціною та звуком. При потребі можна розширити відповідними сабами...

Зверніть увагу на yamaha серії dsr 112, 115. При малій потужності вони мало чим кращі за конкурентів. Але при максимальних нагрузках вони твердо тримають якість звуку, що майже нікому з конкурентів не вдається... В своїй ціні це унікальна акустика...

Зверніть увагу на yamaha серії dsr 112, 115

В DSR 115  - двохдюймовий драйвер явно перекрикує цю 15 тку... Дуже не збалансована акустика! Хоча крику по Дблах має просто несамовито!

Кожен кулик хвалить своє болото 

Pan Kotskiy  

ні з чим достойним  їх лоб в лоб не порівнював ... і чомусь дуже довго  пробував сплавити те чудо .

Ну це лірика,  і якби не нексовський улучшайзер - то була б повна  ...   вліпили там дуже скромненькі компоненти  KappaLite3015

 і   не 2"  , а одиничку  NSD2005

 

 

 

Якщо вибирати між JBL SRX815P,  і Electro Voice ETX-15P, то я за JBL однозначно навыть не порівнюючи в лоб

Рівень компонентів на порядок вище

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти