Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Дурний світ.
Дурний світ.

Дурний світ. А що таке світ? А хіба це не всі ми разом взяті? От коли ти мовчиш, ніяк себе не проявляєш, зариєшся мордою в пісок - то ти ніби герой, правда негласний але герой. А коли ти десь покажешся, якось про себе нагадаєш, - відразу з усіх сторін бруд на тебе. Світ? Ні !!! То звичайне наше людське відношення одне до одного. Ну не подобається мій мінус - не качайте, ніхто не заставляє. Взагалі, сайт для "Ознайомлення. Не для комерційних цілей". Але всім подавай таке, на чому б можна було бабло лопатою. А от візьми, і зіграй краще, хто ж проти. Але ж бо ні, обовязково треба брудом облити. Після того ж бо ми пишаємось тим, що ми Українці. Аха, українці, котрі одне одного в ложці води втоплять. 

-------------------------------

Роблю висновки. Більше на сайті я ні-ні, буду "тихим героєм".

Це знайомо. В мене нуль мінусовок, бо давніше допекли. Розумію, що треки скоріш не в тему для гульбану на весіллі, але бачу тут і для дітей шукають, і ноти для чогось є, і семінаристи для себе знайшли щось цікаве. Ну, думав, може кому пригодиться. Та вже пофіг. Не звертаю уваги. Сплю спокійно. І ви не звертайте уваги. В мене нічого важливого не було з мінусів для співу, тому видалив. По правді бажання відбили. Не подобається - зроби сам. В тому й індивідуальність. Та навіть плейлист мати свій унікальний - це вже індивідуальність. А зараз більшість музичних програм - все однаково.

В чому проблема Олександр? Можете довести до відома? Бо щось одні загадки, хто був каменем спотикання?

Не можу скрин закинути, не знаю як вставити зображення. Посил на гугл-діск: https://drive.google.com/open?id=1B2ENjBwiWs_Y6SVD5dpSQva7uMhp1doN 

Олександр, не чув я Вашого треку, судити не можу, але я б Вам порадив трішки легше сприймати критику. Якщо є критика - є здорова конкуренція і ріст фаху! Звичайно заливаючи файли на портал ви апріорі наражаєтесь на коментування, звісно воно може бути і позитивне і негативне, головне як Ви до того ставитесь. Особисто мені подобається критика вона сприяє фаховому росту. Не беріть усе так близько і глобально до серця)) більше позитиву))

Я вас розумію, але коли додаєш мінус, то коментується лише мінус, а не моя загальна творчість, не обговорюється "хто мене такого заказує". Заказує! В мене за рік в середньому 70 замовлень. Не показник якості моєї роботи? Тільки до того мінуси не мають відношення, для чого те чіпати в коментарях.

https://drive.google.com/open?id=1cK04ImV-THmviz1Ec0PM15tQHci6b1vq - це той файл-мінус через який був стався конфлікт. Мінус писав напарнік буквально за 10 хвилин. Вже мали виходити з-за столів, ми тут щось придумали пісню заспівати. На ходу згадували текст і заодно каже: "Давай я запишу бо потім з гарячки і настройки і аккорди позабуваю ))) ". Раз-два на ноут з клави записали, так і зберігся. В результаті грали в живу, а мінус на ноутбуці залишився. От, поділився на свою голову.

Микола Maestro: А ЩО(Дольські музики) ТАК ТУПО ГРАЮТЬ ЯК ЦЕЙ МІНУС І ХТО ЇХ БЕРЕ НА ВЕСІЛЛЯ ГАНЬБА.

Загалом я ніколи не казав, що є профі, що я пишу мінуси. Я самоучка. Вчився на гармошці грати, потім попробував баян. По ходу діла вчився на клавішах. Навідь в школі 3 роки музику викладав і грав на ..... ПСС-51 ))) але для школи моїх вмінь вистачало.

В коментарях до файла я написав, що коли раптом хтось зіграє краще, зробить професійний мінус то я буду вдячним.

От такі справи.

А пан маестро зі своїм 45-ти річним стажем скільки замовлень має?

Запрошую до своєї групи на фейсбук: https://www.facebook.com/groups/2059161037656680/?ref=bookmarks

Та, все зрозуміло, я Вас не осуджую і поважаю Вас як кожного користувача даного порталу! Згоден що ніхто не має права коментувати особисте без Вашої згоди! Ми люди мистецтва нарід імпульсивний, запальний, (знаю по собі), але мусимо тримати себе в руках і поважати один одного! Хто як не ми - земляки і колеги по "музичному цеху"... Якщо є подібні випадки - дайте знати про порушення, для чого вдаватися до радикальних дій і видаляти усі свої файли.

Є підозра, хто той МАЕСТРО))))

Микола Maestro: http://www.minus.lviv.ua/users/mrkola/ - рейтинг НУЛЬ, мінусів НУЛЬ, аватар НУЛЬ, оцінка МІНУС 13,  - дивна особа.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти