Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вокалістка в гурт(і)
Вокалістка в гурт(і)
Вадим, ви самі собі перечите.Зпершу - "В кожного своя думка" потім - "Просто, вибачте, таку фігню пишите.. - якось визначіться з Вашими твердженнями. Фігня ніхто не пише, - як би не знав - то б не писав...

Універсальних рецептів нема

З плюсів - розширення репертуару

Про мінуси говорили

Я думаю, залежно яка вокалістка, якщо посередня, то треба подумати

а якщо щось такого плану, то мінуси ховаються

https://www.youtube.com/watch?v=KvP7bxQJHH0

https://www.youtube.com/watch?v=4hK_iIkAaV8

https://www.youtube.com/watch?v=QdXT-2heKgQ

https://www.youtube.com/watch?v=WjYv0SLV14U

Вадиме, чого ви так емоційно реагуєте? Ніхто не ображає й не називає вокалісток хвойдами й т.п. Я вважаю, що гарна вокалістка  зробила б гурт кращим, більш затребуваним!  Ось наприклад подобаються гурти "Марина і компанія", "Остра Тирнина"...Просто крім плюсів є дійсно мінуси. Найперше це все ж таки оплата! В вашрму випадку 30%, в нашому, на мою думку 20%, буде оптимально (бо нас буде вже трьох, плюс відрахування за апаратуру, транспортні витрати...), але чи це влаштує солістку!  Далі це дійсно можуть бути ревнощі! Вже хотіли раніше взяти солістку, так  її чоловік не відпустив...Зараз домагалися в однієї на згоду, так запити на оплату просто не адекватні, причому репертуару  в неї й досвіду немає! Можливо вона чула десь, що вокалістці платять 100 - 150 уо (можливо від Богдана Іванишина ))... ), але в нас середні гонорари це 200 у.о., щоб вийти на більшу ціну, то треба дійсно докласти більше зусиль й показувати вищий рівень!  

Можливо вона чула десь, що вокалістці платять 100 - 150 уо (можливо від Богдана Іванишина ) - Я ж казав В НАС ))) Це Львівщина і в нас хороше тріо коштує приблизно 700-800 уо ( ви перерахуйте еквівалент) якщо у Вас 200 тоді ...Самі розумієте...

Ще що прийшло на голову, що вокалістка в гурті буде більш дисциплінувати, покращувати культуру поведінки, буде виступати мотиватором в плані розучування якихось нових пісень , та й взагалі мені здається, що це дасть більше, плюсів, ніж мінусів!

Романе. Ну, а як це в цілому зрозуміти? Будуть приставати, хлопці в гурті будуть залицятися, потім будуть сваритися! Я дослівно не хочу перечисляти те, що написано попередньо. Наречена не хоче щоб в гурті була вокалістка. Ну, що це таке???? Це хіба нормально? Зі мною працює дівчина, яка реально гарна, і ніхто не пристає, веде себе чемно, все в поряді, а тут порівнюють ще й тим, що те саме, що жінка на кораблі. ...... Хочете працювати з вокалісткою?- беріть та працюйте. І репертуар буде кращий тай гурту великий плюс! А те, що гривню треба відстігнути то це вже інша справа.
Вадим, ви якось дуже все упередженно сприймаєте. Топікстартер зробить для себе висновки, я думаю вже зробив. Це все з мінусів, що описав вище - підписують під кожним своїм словом! Таки так, це все історії реальні і не надумані! А те що ви працюєте з вокалісткою купу років і все гаразд, - смійтеся, значить у Вас все супер, дякувати Богу. Тут нема формули... Все діло випадку і кожен з них суб'єктивний. Для чого тема була задана? Щоб йому розказали про одні плюси? Це і так зрозуміло (репертуар, легше на горло і тд)...
Богдане, зрозумів. Робіть як знаєте, але я тільки за вокалістку! Дякую. Нікого не хотів образити.
Я теж не маю нічого проти вокалістки! Переваги як то говорять "на ліцо" ))
Доброго дня. Хочу також додати декілька слів на цю тему. Наведу приклад на підтвердження слів п. Богдана Іванишина, був випадок, коли нас попросила молода, щоб ми грали без нашої вокалістки (чому??? так і не пояснила), пізніше по чутках нам розповіли, що ми втрачали не одне весілля через неї (це все відбувалось в одній місцевості, тобто пару сусідніх сіл). Хоча від себе додам, що вокалістка співала потужно. Чому так було не розумію, спробуй зрозумій тих баб:) через них всі війни:), бо дійсно музикантів вибирає переважно молода. Тепер працюю з іншим колективом, в нас є вокалістка, мене все влаштовує...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти