Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Дякую Юра за миттєву відповідь.Єдине що хочу поправити-якщо уважніше подивитися,то мої негативні коментарі відносяться до тих інструменталок,які знаходяться не в каталозі"інші записи",а "Українські мінусовки"і не відповідають правилам.Кнопка"повідомити модератора" теж не працює так як потрібно.Всього один раз сам п.Метельський відреагував.І хочеться,щоб більше приділялося уваги тим коментарям,які є безпідставні

Кнопка"повідомити модератора" теж не працює так як потрібно.Всього один раз сам п.Метельський відреагував

Кнопка"повідомити модератора" працює, коли хтось залишає повідомлення, це бачуть всі модератори і ми регулярно контролюємо наявність "незакритих" запитів. Ці запити призначені для модераторів і Метельський не відслідковує їх.

А загалом, увага приділяється по мірі можливості. Повторюся, зміни плануються, слід ще трішки почекати.

Кнопка"повідомити модератора" теж не працює так як потрібно

Там є бажок невеликий - інколи повідомлення не відсилається, потрібно перевідкрити сторінку.

Чи можливо зробити пошук по форуму? Знайти усі повідомлення користувача?

Чи можливо зробити пошук по форуму? Знайти усі повідомлення користувача?

Ні, можна тільки в профілі побачити останні кілька повідомлень

Чому не працює(Изображение) куплю-продам.І АВАТАРА мого не має.Це так сьогодні у всіх ,чи тільки у мене.Поясніть ,будь ласка,хто зможе.Дякую.!

Сьогодні цілий день не відкриваються залиті мінуси, ні повідомлення і інше. Це тільки в мене, чи у всіх? Можу зайти тільки у форум.

Не можу скачати жодної фонограми, підкажіть хто знає в чому проблема. Може щось із сайтом? Пише (Плагін VLC Multimedia упав).

Якщо пише, що упав - значить упав))) Але цей плагін не мав би впливати на звантаження мінусів, тільки на програвання. Спробуйте перевстановити плагін або браузер. Або інший спробуйте.

http://minus.lviv.ua/news/81

Вітаємо!

Ви всі були свідками недавньої нестабільної роботи нашого сайту. Щоб усунути цю неприємну ситуацію, ми придбали швидший і потужніший сервер і зараз проходить переїзд. Ми хотіли зробити це непомітна для вас, але, на жаль не все вдається зробити так легко та гладко.
Тому просимо пробачення, якщо деякий функціонал буде працювати з перебоями. 
З повагою,
Роман Метельський

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти