Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.

Є таке питання - чому такі люди як Юрій Рейпаші

Мають право видаляти коментарі в своїх мінусовках - тобто погані а харожі лишає

не одноразово замітив...

 

Не лише "такі люди як Юрій Рейпаші", а й всі користувачі не мають ніякого права видаляти коментарі в жодних мінусовках. Це право є лише у модераторів та адміністратора. 

Конкретно ви, MALBERT, додали всього один коментар і він не видалений:

http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%8F/rec/14916/

 

Все працює добре. Щира подяка керівникам сайту. Спостерігаються не часті збої роботи при переході на інший сервер, чи при проведенні якихось робіт...

Хотів звантажити MIDI файл, не вийшло. Вже певний час ця операція в мене не працює, в чому може бути справа? Дякую.

Привіт! Мені страшно подобається,що є цей сайт,але страшно неподобається,щ о за роки існування сайту тут накопичилося дуже багато "шлаку",котрий ніким не видаляється.Панове,невже Ваш сервер безрозмірний?Я розумію,і з повагою знімаю шапку перед Вами,за те,що створили цей портал,для багатьох лабухів він став просто годівницею.Невже не можна зробити рейтингову систему трішечки інакшою,щоб всілякий мотлох звідси просто вимітався.Звичайно,коли сайт тільки створювався -фонограм було мало,то приймалося НА УРА!!! усе,що мало зв,язок з УКРАЇНСЬКОЮ ПІСНЕЮ,але за масовкою забули про якість.І ще одне ,з сайту йдуть хороші аранжувальники типу Дмитра Гру.брина,Сергія Мельника і т.д. бо їм вже тут нудно,натомість процвітають такі"КАМПАЗІТОРИ",що вуха в.януть.                   Пане Метельський,невже Вам начхати на своє дітище?    Що би порадив   - для мінусовок зробити жорсткішу планку і в кінці року всі неліквіди автоматом повидаляти,дозволити публічну анонімну модерацію.Зрештою є російськомовний сайт,котрий не називаю з етичних міркувань,однак наші хлопці про нього чудово знають(ще й примудряються на цьому заробити)де доречі зібрано купа українських мінусовок найвищої якості,бо г......о туди просто не проникає,так от у них(Вірменів) є чому повчитися(без образ).Тай продажний відділ можна теж окультурити,чому наприклад за розміщення інформації не зробити SMS-оплату,хай чисто символічну (1 гривня)гляди і каса буде поповнюватись,і бардак щезне.     З повагою  ,   Михайло.

Півроку чекаю, щою хтось підказав, як змінити ел.пошту.

Її не можна змінити... по крайній мірі автоматично. Таке не передбачено функціоналом сайту.

Хіба що звертайтеся до адміністрації... проте... я вже 3 місяці чекаю на відгук (по своєму питанні), а його нема.

Доброго дня! Пане Романе, а чого так повільно став працювати сайт? сторінки відкриваються з інтервалом в 20секунд. Дякую.

Також замітив уповільнення в роботі сайту..,здається це з рекламами пов'язане і П.З. плеєра який їх відкриває,можливо помиляюсь то підскажіть-дякую.

Шановні адміністратори та модератори Ви або працюйте або назву сайту поміняйте !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Скільки можна дивитись на такий бардак, як замість мінуса заливають і пхають плюс ??? І коли в коментах пишеш що прошу видалити то тебе щей просять: А ти послухай як кльово !!!
Я звертався листом до Романа та писав в коментах - відповіді не получив і бачу що не получу ніде. Відношення таке що забили на все !!!...... Пишу і прошу ще тут: " АБО ВІЗЬМІТЬСЯ ЗА РОБОТУ ТА ПОВИДАЛЯЙТЕ ЦІ (+) з (-)-ів, НЕХАЙ НЕ СМІЮТЬСЯ ЛЮДИ, АБО ПОМІНЯЙТЕ НАЗВУ З "minus.lviv.ua" НА ЯКЕСЬ ПРОСТЕ мр3. " Де є плюса Вам люди пишуть.
Прошу відписати хоть раз, може тут достукаюсь до Вас. Заздалегіть дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти