Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
Що подобається чи не подобається в роботі порталу.
 Молодцы,ребята!
Этот сайт чуть ли не единственный толковый .доступный,  удобный,,с удобным  доступным дизайном , минимумом  рекламы. и на украинском языке.
Я тут неделю сижу, ищу детские песенки,и толковые  беспалатные-только здесь.
Действительно что есть у людей,то и закачивают.Есть плюсы-качают.Это всетаки  добрая воля и заморочка для человека.
Низкий поклон и спасибо им.
И еще обно.Знайте.что не только лабухи смотрят этот сайт ,а и учителя,руководители коллективов .у которых зарплата не ахти.Именно они непосредственно работают с детьми .занимаются пропагандой и воспитанием. Поэтому вы делаете очень нужное т доброе дело. Еще раз низкий вам поклон. Единственное чего боюсь -что сделаете платным.Ну поверьте не могу за какую то песенку лисички платить 16гр при зарплате 860 гр. . Там есть ссылки на плюсы-прошла по ним -облизнулась и решила что сочиню песенку сама на базе имеющегося минуса.Вот так выкручиваемся как можем.Большое спасибо за сайт!!!! Счастья .здоровья и многие лета!



Хорошу справу робите, сайт супер,хоч я зареєстрований на ньому лише декілька хвилин
Прохання до модераторів. Шановні будь ласка перевіряйте інформацію. А то таку несинітницю вже завантажують, що нема слів. Пише одне грає друге. І дуже багато одинакових фонограм. А ми ж боремось за збільшення місця, то для чого ці одинакові файли, які це місце тільки займають. 
Остатньо заливають інструментальні речі, тіпо "польочка" і т.ін. Це вже повна імпотенція. Це ж хтось використовує в роботі. Мало того що й так відносяться до музикантів як до караокерів (хлопці "включіть ***"), а тут використання ресурсу для росповсюдження подібного "робочого матеріалу". Я не маю жодних претензій до адмінів, їм неможливо все пропильнувати. Але маю прохання до небайдужих: бачите, хтось зробив повтор файлу, закинув "задавку", потратьте кілька хвилин, напишіть користувачу зауваження та поясніть правила та таке інше. З власного досвіду знаю що подібні порушення роблять ненавмисно і, переважно, новачки подібних ресурсів.  В більшості випадків реагують адекватно і з розумінням. Модератор не "німець з нагайкою"! З повагою до всіх.
На рахунок "польочок" підтримую Ігоря. Бо дійсно вже задовбали "хлопці включіть" і якщо чесно, я не знайшов тут жодної нормальної "польочки". Невже так важко зіграти якесь *Ябко* на самограї, чи вам вже руки з заду виросли. 
 
 Сайт заслуговує самоі високоі оцінкию Дуже помагає в роботі Велике спасибі і низький уклін організаторам !!!
все просто супер
Портал і далі засмічується файлами типу "полька-01" "фрейликс-халтурний вариант". На титульній сторінці чітко написано: - Портал створено під мінусовки, тому плюсовки видаляються без попередження. Тому я звертаюсь до адмінів: або дотримуйтесь задекларованих правил і видаляйте файли, або змініть правила і сприяйте плодженню імпотентів від музики, які заполонили весільні забави. Ситуація набирає критичних значень: караокери витісняють музикантів які володіють інструментами. Вже зараз знайти басиста, чи тим більше барабанщика є проблемою. Музиканти на весіллі повинні грати і співати! , а не тиснути кнопочку play і не демонструвати масово псевдоартистизм тіпо "ведення-тамадування". Давайте займатись своїм і припиняти займатись профанацією і дилетантизмом. Підтвердження моїх слів на відеороликах в неті.
І знову з"являються такі фонограми типу ( вальс марш ) таке відчуття ніби писані малим пальцем на лівій нозі. Хлопці!!!!! Який ще дурний замовляє ВАС на халтуру. Шановні модератори, дуже Вас прошу, перевіряйте інформацію, яку завантажують на сайт. За останій місяць, практично,нічого нормального не було.

Цілком погоджуюсь з Ігорем Гарвасом

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти