Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ямаха с 975 та корг па1000
Ямаха с 975 та корг па1000

Що краще взяти на халтури ямаху с 975 чи корга па1000

Що краще вирішувати Вам. Відповідь на форумі по даних питаннях, завжди буде суб'єктивною. Питання в принципі не коректне і провокує флуд, який ще й має місце переростати у особисті образи користувачів (вже таке бувало не раз, у подібних питаннях на цьому ресурсі). Краще послухайте інструменти на "живо" ( дякувати богові є зараз така можливість, не часи СРСРу), і зробите для себе об'єктивне рішення.
Шановні. Вас ше не тошнить від самої назви ,,Ямаха,,? Забувайте взагалі, що воно, таке ,,щастя,, існує. Звісно, що корг!!!!!!
О.. Я що казав))

Друзі не плюйте в криницю звідки воду пили

Пане Богдане. Флуд, то коли зрівнюють ямаху с коргом. Думаю Ви мене зрозуміли про що я. Я нікого не ображаю і не хочу цього робити, але підтримую Вас, що дійсно, питання не коректне! Корг і тільки корг!!!

Хто мав ямаху-до корга потрібно буде привикнути. І на оборот хто має корга за ямаху не сяде. Ямаха має своі плюси, а корг свої, а краще мати два апарати, в ямахи сучасні стилі гарні. но і корг не промах. По швиткості користування (прописування) корг простіший коли до нього привикнути. книжка музиканта в коргу простіша, ніж в ямахи, щей латинськими буквами, що набагато спрощує швиткий пошук збережених -  пісень стилів. 

 

Що краще взяти на халтури ямаху с 975 чи корга па1000- ноутбук з фонограммами.  і сто грам можна випити за молодих і клава не буде в осиледці, і помідорами не закидають. І на збережені кошти  можна купити щось інше.  Так що і тут є  свої переваги, кому що більше до вподоби

KORG - І ТІЛЬКИ KORG!!!

Краще самому послухати і купити. Для мене з цих двох Ямаха краща.

https://www.youtube.com/watch?v=PophNYJQrB0

Ніхто не каже що ямаха гірша, а самий кращий інструмент за 100 баксів аналогови. І ямаха 975 і корг 1000 тут не причому, краще для музиканта його витвори і то що люди їх сприймають, ні корг не є кращим ні ямаха, а прокладка яка ним керує  правою рукою.. малює, так як один поляк на сайті сказав машина звізда а шофер пі- майка-зда.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти