Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Продаж обладнання
Продаж обладнання

Ціни,газ і все інше тому,що керівництво держави такі самі бариги - порядок треба починати наводити з себе а не з когось іншого,тому ми і в такій глибокій дупі.

Наводити порядок з себе,все вірно Вячиславе - глибока дупа це коли ти пробуєш щось зробити чи зказати або розказати комусь,але потрібного досвіду ні практики у тебе немає ще ( і тут мова про ваші приклади з ютуб з дрельками ітд..)ну і так само наша влада вже понад 25р.,про все тиліпає тільки не про те що протрібно (звичайно лише перед виборами кричать те що потрібно і то з листка або під суфлюра строчать ..) тому зрозумійте для себе,що не розказуйте Вячиславе тих байок про товари з usa коли ви самі вчитесь з ютубу і інтернет це ваш довідник,без образи бо коментую лише ваше..і ніхто вам чи мені незобов'язаний щось доказувати чи предявляти просто-так..

Тут Ви помиляєтесь шановний Талісман,я вже писав що працюю на основній роботі в РЕМ 18 років і що таке імпульсний блок живлення з адаптацією я знаю не з ютюбу.(теж без образ виправте помилки ВячЕслав)

Може і помилився ВяЧесєку, але в  Робінгуда в інтернеті бавитись та ще й в такому віці це є блуд згодіться самі..Якусь толкову тему розкрутіть та не переводьте на правописання бо суть теми є у мисленні по темі ,а не у правописі.

І тема пішла .... То ще скажіть, чому так часто не вказуєте ціну до товару????  Все зводиться до того, що мовляв пишіть в приват і там вам ціну скажуть. ЧОМУ ????

Слав тут так легко проблему не вирішити! Цей сайт найбільш авторитетний серед простих музикантів, о тут і ласе місце для різних бариг. Які зареструвались під набором букв і цифр, і по пару регістрацій. От і для мене немає реального імені і прізвища, значить і не має людини, то й немає з ким про щось і розмовляти. От якби не можна було регістрацій під набором цифр, а під справжнім іменем, тоді і не порядних тут форумчан у рази б менше сталоб!!

Ціну не вказують спеціально.Щоб у разі дзвінка ВПАСТИ НА ВУХА-це найкраще по ціні і якості,дешевше як в мене не знайдете ніде(особливо це любить повторювати якесь ПРЕСТО),товар так розбирають,що як сьогодні-завтра не купите будете жаліти півжиття і т.п.А більшість людей-довірливі і купуються на цей гіпноз і брехню.На цьому бариги і живуть...

Я давно ігнорую оголошення без ціни.Всі ми розуміємо,що в доларах ціна не змінюється,але спеціально її не вказують...Навіть дебіл в якого ціна постійно змінюється від погоди міг би написати-приблизна ціна стільки то,якщо не піде дощ....

повторювати якесь ПРЕСТО , ФЕСТО.... От тому і повинно на форумі бути нормальне ім'я, тим паче на сторінці ОГОЛОШЕНЬ! Що б якщо не чесний продавець когось обман, то що б всі знали ХТО ЦЕ!!

Саша, а ще пишуть, що ціна згідно курсу...ха ха  = = = = то ТИ скажи  наприклад 100 долл    = ні ...згідно курсу ..(ЛАНЦЮГ ЛАНЦЮГОВИЙ))

 

 

Та тут ще в чому фішка, як телефонуєш взнати ціну, то тобі так по вухах починають їздити...... І так гарно переконують, що оригінал і найнижча ціна, ну просто дарують! А коли перевіряєш, то все з точністю да навпаки!))) Ну видно не всі перевіряють, і лапшу з вух не зтрушують!)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти