Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Модераторам!
Модераторам!

Маю таке запитання... думаю, що буде актуально для багатьох користувачів...

Кому із модераторам так сильно "ТИСНЕ" адмінська корона в голову, щоб без усіляких пояснень та коментарів видаляють людські оголошення у розділі куплю/продам???

Саша щось я незамітив тут щоб у когось видаляти як був бардак так і є ось наприклад так   http://www.minus.lviv.ua/blurb/?page=1&category=all&geocity=496&buysell=A&georegion=23 одне і те саме точно непамятаю но напевно 28 сторінок одного і того самого товару. 

Не знаю, як там і що, але моїх оголошень вже багато пішло в небуття... без жодних пояснень та аргументів...

Оце я вважаю бардаком та некомпетентністю (щодо адмінів) !!!

Stage Light -підтримую ! 

 

 

Дякую, пане Казимир!

А модератори все ще ігнорують.......................

Тут напевне вже по кількості модераторів є як депутатів парламенті,далі  суть моєї  думки зрозуміла ...

 

Я розберуся із ситуацією! Поки, я позбаваив можливості редагувати чи видаляти оголошення модерації до вияснення обставин!

Ось перелік модераторів які модеруюють даний портал.

Юра Бульбах

Андрій Клінов

Назар Рибак

Володимир Матвійчук

Віктор UKR

Смію заявити що це дуже професійні люди, і роботу свою виконують сумлінно та якісно. Але людський фактор теж має можливість бути - усі ми люди і в кожного свої "немочі".

 

 

Дякую, Богдане! Власне, я й сподівався, що Ви сама адекватна людина зі всіх.

Також теж хороший дядько Назар Рибак.

Десь система дала збій, і скрипт як й видаляє оголошення після 1 міс неактивності, повидаляв швидше. Роботу скрипта припинено повідомлення більш не будуть видалятися. Це не робота рук модераторів!

Stage Light  --- камінь у наш город - ( модераторів ) .Даю відповідь як користувач : Майже відсотків 95 тут продають і вказують ціну,а ви  і ще пару такі подібні - відповідаєте у приват.Ось і на відповідалися,що ламають вам ваші акаунти і тд.Важаю !!! --- якщо є оголошення - має бути вказана ціна !!! А дальше - відповідайте собі у приват вайбер скайп і тд.На місці адміністрації - гнав би таких в три шиї !!! Дякую за увагу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти