Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Модераторам!
Модераторам!

Богдан Іванишин: Десь система дала збій, і скрипт як й видаляє оголошення після 1 міс неактивності, повидаляв швидше. Роботу скрипта припинено повідомлення більш не будуть видалятися. Це не робота рук модераторів!

 

1. Це не скрипт, це саме що не інакше, як кумовство (тимчасовий адмін, назначений кимось по дружбі).

2. Оголошення видалялось одразу після його підняття.

Маю припущення, хто це робить, якщо бажаєте, відпишу в особисті і дам посилання на профіль. Зажди, коли цей профіль світився з боку зі статусом "онлайн", то одразу починали зникати мої "свіжі" оголошення. Таким чином отой самий паразит видалив моїх аж цілих дві сторінки оголошень, які я тепер не маю змоги відновити, оскільки не залишилось ані інформації, ані фото товару.

Viktor UKR: камінь у наш город - ( модераторів ) .Даю відповідь як користувач : Майже відсотків 95 тут продають і вказують ціну,а ви  і ще пару такі подібні - відповідаєте у приват.Ось і на відповідалися,що ламають вам ваші акаунти і тд.Важаю !!! --- якщо є оголошення - має бути вказана ціна !!! А дальше - відповідайте собі у приват вайбер скайп і тд.На місці адміністрації - гнав би таких в три шиї !!! Дякую за увагу.

Вам би, шановний, я б радив тримати свої емоції з амбіціями в рукам і бути хоч трішки толерантним до людей, оскільки займаєте посаду адміна.

Не завжди продавець може вказати чітку ціну, оскільки закупка плаває що в гривні, так же само ціна коливається і в доларі...

Скрипт таки видалив багато оголшень, я це побачив навіть по сторінках "барахолки"! До свят їх було за 450 - зараз 395. - отже масово так ніхто не міг видалити вручну.

Що до можливості  "редагування оголошення" модераторам - ця функція обмежена тимчасово до зясування обставин!

 

Ще внесу ясність що до ціни.

Користувачі які постять оголшення не зобов'язані вказувати ціну, так як це НЕ прописано правилами порталу і торгівлі, на площі даного ресурсу.

Незабаром буде впроваджена нова версія порталу із повним оновленням "куплю\продам",  де будуть чіткі вимоги і правила що до їх обов'язкового виконання.

Stage Light -  Я спокійний як удав.,та доношу вам особисто ще раз до відома : оголошення мають подаватися з вказаною ціною,щось там плаває чи тони,ви собі обговорюєте з покупцем у ( приватних переписках ).А була би моя воля як - адміністратора !!! --- такі як ви,давно б торгували на інших просторах інтернету.Чомусь у продавців які вказують ціну,нічого не пропадає - а ви та інші ( відповів у приват ), когось реально зацікавили,от і маєте результат.

пане viktor із хмельницького подивіться що одним постом вище написав пан богдан

чи адміністраторська корона вам заважає тверезо міркувати і геть засліплює мізки та очі?

Ух і пішла тема - і виходить правила у кожного модератора індивідуальні  ? 

Але яка х.. різниця по великому рахунку є ціна чи нема ціни і кому потрібно дуже відшукає запитає і домовиться,а от по 30 одинакових оголошень це дійсно дибилізм який навпаки відштохує покупця і з цим впершу чергу потрібно наводити порядок !

 

 

Правила для всіх однакові! Почитайте уважно мій пост! В кожного може бути своя думка і бачення того чи іншого, але поки це не прописано в "статуті порталу" ніхто не зобов'язаний цього дотримуватися! Мені теж багато чого не подобається, але я змушений, як адмін, тримати порядок і бути об'єктивним для кожного користувача, - адже сам являюсь ним (Користувачем).

Гнати в шию.!!!!! Таких ...Срач і дебілізм....купа однакових оголошень та щей без ціни,Не раз хочу щось своє продати,але через тих паразитів навіть нема сенсу виставляти,бо три дебіли кожних пару годин засирають по кілька сторінок своїм непотребом,яке вже тут висить роками...

Раніше пробував щось шукати на цьому ресурсі в розділі куплю/продам, а зараз відмовився взагалі. Ціни нема, чекай коли то відпишуть, станеш щось шукати - один і той же товар повторюється по Н-разів. Підтримую, безлад. І коли ви, п.Богдане, при моїй повазі до вас і вашої праці во благо сайту кажете, що є правила, то правила можна і підкоригувати, не сильно, просто поставити "Обовязкова ціна в оголошеннях". А далі, як вже і писали раніше - деталі в приваті. "Ціна плаває". Та не так вже вона і плаває, ну там на 2-3%, не більше, бо коли більше, то це вже з наглості продавця, все на лоха налаштовано. Долар скаче? ))))) на копійки він скаже, що суттєво на ціну не впливає. Але при наявності ціни в оголошеннях вже є детальний орієнтир. Та зрештою тоді явище "Лох" відпаде, бо коли сказано, для прикладу 4500 грв, то може бути ну нехай 4450-4600, на більше тут ціна не піде, а без ціни, при "Попав на лоха" може і до 5000 скочити.

Ми, голос користувачів, а вирішувати ВАМ і тільки ВАМ. Ми лише висловлюємо думку, щиру думку без будь-яких підстав, просто чисту думку, і вже ВАМ вирішувати чи звертати не неї увагу, а чи просто проігнорувати. 

Дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти