Народна
Чеська полька
|
|
Опис:
На сайті є етнічний варіант.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Весільна
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
суперова польочка так тримати .а на чому писана якщо не секрет дякую.
бомба.
Не дуріть нас шановний це пісня "сусідка" ніяка вона не чеська а лемківська пісня потім її переклали на українську. А даний твір належить Березуцькому виправте будь - ласка.
В нотах, які видавались з 30-х років минулого сторіччя перша частина завжди називалась "Чеська полька", а додаток-вставка до неї - то не з оригіналу, а дійсно українське. Може вона й плутає декого.
Да...! Полька - те що треба! Шпарить, що аж, аж...!
Так тримати!
З історії:у 70 роках Словацький ВІА Дружба лабав її під назвою "Танцуй-танцуй".Оцей варіант гурту "Експрес",у них це полька №1.На сайті "Лабухов нет"-це "Чеська полька"-все по чесному,дякую за увагу.
Може слова хтось пам,ятає колись українською співали на приспіві:,,Танцюй, танцюй, викручуй, викручуй,,...
Полька фірма
У програмі "Музичне мистецтво 4 клас" О.Лобової є Чеська полька.
Щиро вдячні! Веселих свят!!!
В лабухи нет такої польки немає, як каже мій товариш люби Боже правду.
от чеська полька:
http://www.vulyk.ua/Etnichna-myzyka-Ykrayiny/Kolorovi-sela_3/Cheska-polka-Chornyi-Potik_12.html
І ось ще не думайте що я зазноба але хочу щоб була правда серед музикантів а не блуд
http://www.youtube.com/watch?v=OgOGjN4x1vo
ось як чехи польку танцують:
http://www.youtube.com/watch?v=nk2p_wezm4Y
На сосусідку зовсім не похожа
Коли ще я ходив у муз.школу,то в книжках з нотами вона називалась чеською.А сус1дко,я думаю,це паралельний вар1ант укра1нського тексту.Не бачу приводу для суперечок.
Вибачаюсь,ще два слова.Шановний аргонавт,а чи зможете Ви нам довести, що "Смажене курча" то чисто козацька 1 сама найукра1нн1йша п1сня в св1т1???
Клас! Дякую!
Де текст!???
МОЛОДЦІ...
Нот всього сім - а ви хочете щоб твори відрізнялися. Просто всі люди браття.. Хто вчився хоча б у музичній школі знає цю польку як Чеська.
Дякую.
argonavt79:Ви ж самі собі суперечите.Спочатку доказуєте,що це не чеська полька,а потім навпаки.Який сенс?По-перше полька історично народилася в Чехії(а не в Польші,як багато хто вважає)і назва походить від слова Pulka(половина,пів кроку).Цей танець став дуже популярний і його почали танцювати у багатьох країнах.У даній мелодії дійсно присутні дві чеські польки"Танцуй,танцуй вікруцай" та"Катеріна",які дуже популярні там і зараз.На цю сторінку,згідно правил,потрібно заливати"Українські мінусовки".Ця мелодія виходить не українська і не мінусовка.
гурт Експресс!
дякую
ні слова вже в книжці музичне мистецтво 2 клас О. Лобова
Це словацька народна пісня!Ми співали її на фестивалі в Гуменному.
Танцюй, танцюй, викручуй, викручуй,
Тільки печі не зрушуй, не зрушуй!
Добра пічка на зиму, на зиму,
Як не купив перину, перину.
Тра-ла-ла-ла, тра-ла-ла-ла
Тра-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла
Стоїть сторож на варті, на варті,
У жупані картатім, картатім.
Треба йому думАти, думАти,
Як на службі не спати, не спати!
Тра-ла-ла-ла, тра-ла-ла-ла
Тра-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла
Вчи уроки, старайся, старайся,
І з завданням не гайся, не гайся!
Вірш розказуй так дзвінко, так дзвінко -
Добра буде оцінка, оцінка!
Тра-ла-ла-ла, тра-ла-ла-ла
Тра-ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла
Танцюй, танцюй у колі, у колі
Весело нам у школі, у школі.
Ми уроки зробили, зробили,
Танцювати ходили, ходили.
.....................................
Tancuj, tancuj, vykrúcaj!
(Slovak folk song)
Tancuj, tancuj, vykrúтaj, vykrúcaj,
len mi piecku nezrúcaj, nezrúcaj,
dobrá piecka na zimu, na zimu,
nemá každý perinu, perinu.
Танцюй, танцюй, викручуй, викручуй,
Лише пічку не зрушуй, не зрушуй.
Добра пічка на зиму -
Не кожен має перину
Tralala, tralala, tralalala lalala, lalala
Tralala, tralala, tralalala lalala, lalala.
Stojí vojak na varte, na varte,
v roztrhanom kabáte, kabáte,
od večera do rána, do rána,
rosa naňho padala, padala.
Стоїть вояк на варті
У подертім кабаті. ( кабат -солдатська куртка)
Від вечора до ранку,до ранку,
Роса на нього падала, падала.
Tralala, tralala, tralalala lalala, lalala
Tralala, tralala, tralalala lalala, lalala.
Mala som ja rukavce, rukavce,
dala som ich cigance, cigance,
ciganecka malicka, malicka
pricaruj mi synecka, synecka
Мала собі я рукавички,
Дала їх циганочці.
Циганочко маленька,
Причаруй мені синочка.
Це точно не "Сусідка"














Коментарі
Strelbitskiy
Дякую!!! }
Олександр Бей
Мінус чудовий. Хто має посилання на скачування плюса? Не можу знайти }
bakwy
Дякую... }
Strelbitskiy
Гарна робота. Дякую! }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Volodymyr Yavorskyi
ЯКУ }
Volodymyr Yavorskyi
ДЯКУЮ! }
Volodymyr Yavorskyi
Дякую! }
V07a01lera
Дякую ! А де взяти плюс ? }
V07a01lera
Дякую ! }
8zirka9
Красно дякую!:) }
kroha2001
ДЯКУЮ. }
olegantonenko
Дякую! }
kroha2001
ДЯКУЮ. }
steve1010
Дякую! }
RimskiyIvan
ДЯКУЮ !!! ЧУДОВА КОМПОЗИЦІЯ !!! }
VladimirLesja
Дякую }
anatoliy1121960
Дякую Макс }
alinamaluga
дяку файний мінус }
IGORMUZ64
Дякую! }
lyonya55
Дякую! }
Валерій Ігорович
Дякую Тарасові за гарне оранжування! }
wizardis2021
Пливуть літа високо, лебедино, Наздоганяють вже і червень мій... Що ти несеш в собі, грядуща днино?.. Яку ти, Боже, долю стелиш їй?.. Скажи, скажи, чи так іду, як маю?.. Іти, коли сплелися біль і зло, І хтось зловмисно терези хитає, Аби добру і людям не везло... Приспів: Роки мої, прожиті й пережиті, Злітаймось до отецької оселі На сповідь, щоб їй душу всю відкрити, Чим був донині у житті щасливим!.. Що їй скажу?.. Я, друзі, завжди з вами! Всім дорожу я з батьківськрї школи! Бо завтра йду так, як ідуть до храму, І не зійду з дороги я ніколи!.. А друзів мав, сьогодні також маю, Хтось звав до бою, хтось - іти в обхід, А інший радив, щоб незгоди краю Не брав на плечі молодечих літ... Я слухав їх, а в небі синім-синім Десь червень-лебідь скринув над селом: Ми разом, друзі, сильні, як єдині, Хай не торкне нас розбрату крило!.. Приспів. Нас вибрав час, не ми його обрали! Цю істину приймаю, але ту, Що край чужинці вічно гвалтували І не наш край ніколи не прийму! Тож станьмо ми плече в плече з тобою, Аби ніхто ніколи не посмів Хрестами торгувати й сивиною, А долями живих - і поготів! Приспів. }
Gena98
Дякую. }
Вася
ДЯКУЮ !! }
Дмитро Мулик
Олексію, дякую!! А ще ми маємо чудові приклади духу, звитяги українських митців, які в умовах війни пишуть музику, пісні, обробляють та аранжують народні першоджерела і т.і., дійсно - це Велика Нація, Талановитих та Нескорених!!! }
Дмитро Мулик
Відмінно! Дякую!! }
Павло Салганюк
Дякую! }
Павло Салганюк
Дякую! }