Мерзоян Арсен
Вінні Пух
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Таку фігню кидати на сайт, це вже в загалі...
чо, нормально, впринципі.
Що на естраді - то й в нас)))
Правда це задавка )))
дякую, дуже гарна пісня)))))))
вуха скрутило в трубку.АТАС!
Та ну! Класна позитивна псня! І Мірзоян добре співає!
Ось текст, якщо комусь потрібно!
Мальовані квіти, веселі діти
По той бік екрану не злазять з дивану,
Побачили Вінні очі невинні,
Опілки не важні, бо серце справжнє.
Приспів:
А я лише хотів тебе привітати,
Повітряну кулю – зелену, зелену!
І "безвозмєздно" подарувати
Порожній горшечок із запахом меду!
А я лише хотів тебе привітати,
Із самого ранку – у гості до тебе,
Але мій друг не вміє влучно стріляти,
І коє-хто не вірить, що я - синє небо!
Обурений досі - колючки у носі,
На моїх сідницях синці від рушниці,
Якби не кєнтуха - рожеві вуха -
Без нього б і пісня була нескладуха.
Приспів.
Я скоро повернусь, ще декілька серій,
Але б не хотів сваритися з режисером.
Якогось осла привезли на зйомки,
Той хвіст загубив десь у лісі, у йолках.
Приспів.
Дуже гарно!
ше вчора була файна,якісна мінусовка цієї пісні,де вона пропала????
Якісний мінус попросили прибрати зі сайту представники Арсена Мірзояна, кажуть, що порушує авторські права. Кому дуже треба пишіть в приват...
Скиньте мені будь-ласка, дуже треба для конкурсу. Слова свої
v.olga357@Gmail.com
прикольно,позитивно,)а то все червона калина,горобина,Україна одне й те саме...а тут опа! Вінні Пух!!!)))))
Між іншим, відносно якісний мінус. Дякую автору за роботу!
Класна позитивна пісенька яка швидко піднімає настрій
Доброго вечора. Терміново потрібна мінусовка цієї пісні
dante.aligieri7 @yandex.ru
І мені будь-ласка якщо можна VitalyFedonuk@gmail.com
і мені ,будь лааааасочка,якшо можна!!! mariwwwa@ukr.net
ну дуууже потрібна)))
І мені дуже потрібна, але терміново Oksana_girll@ukr.net
плиз скиньте и мне минусовку. детям петь надо скоро. olchik.odessa@gmail.com
Киньте, будь ласка, для першокласників lavvas@yandex.ru
дуже потрібен мінус! Дякуюю!
скиньте будь ласка drajvovihlopci@ukr.net
наперед вельми вдячний
і мені, будь ласка, скиньте Vira_Kravtsiv@ukr.net
і мені, будь ласка, скиньте roman-1967@ukr.net Дякую!
І мені, будь ласка, скиньте r-563@ukr.net
Щиро вдячний!!!
і мені, будь ласка, скиньте 777szi@mail.ru Щиро вдячна
дякую
Скиньте мінус будь ласка! klyapa060790@mail.ru
Скиньте будьласка Rumbambar251@mail.ru
Будь ласка, скиньте мінусовку без бек olenkakon@ukr.net
І мені без бек, будь ласка. Sokolovanatasha1987@ukr.net
Скіньте і мені без бек вокала, будь ласка irina.fermanuyk@gmail.com
Добрий день! А можете і мені надіслати мінусовку якісну на yelenalegran@gmail.com. Буду дуже вдячна.









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!