Архів конкурсів
Оф-лайн конкурс вокалістів

Результати

Учасників: 58 Гостей: 133

Шуфутинський Михайло

Сингарелла (рем)

Тип файлу:
Аудіо
Бітрейт:
320
Розмір файлу:
11.4 МБ
Тривалість:
04:58
Мінусовку додав:

igor70

15 Жовтня 2017


Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися

Загальний рейтинг 196 (Голосів: 3)

Додаткові дані:
Темп :
Помірна
Виконується:
Соло
Стать :
Будь яка
Властивості:
Текст пісні:

04.24
Сингарелла, Сингарелла,
як твої іскряться очі,
Погляд проникає в душу,
серце вирватися хоче,
Сингарелла, Сингарелла…
....
Сингарелла, Сингарелла,
тіло пристрастю палає,
Серце мліє від кохання,
а душа тебе бажає
Сингарелла, Сингарелла…

Пр
Табір зазвучить піснями,
Циган любить до нестями,
Ти в обіймах отамана
Станеш від кохання п’яна,
І хоч я давно не юний,
Та міцні ще маю струни,
Маю ще достатньо сили,
Щоб кохати свою милу.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
02.48
Сингарелла, Сингарелла,
Під гітару, в краплях винних
Потопає твоє тіло
В поцілунках безупинних…
Сингарелла, Сингарелла…
.........
Сингарелла, Сингарелла…
Сингарелла, чер мі чаве,
Ус мо моя туто бела,
Чую шміне какво плаче.
Сингарелла, Сингарелла.

Пр
Табір зазвучить піснями,
Циган любить до нестями,
Ти в обіймах отамана
Станеш від кохання п’яна,
І хоч я давно не юний,
Та міцні ще маю струни,
Маю ще достатньо сили,
Щоб кохати свою милу.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
01.12
Пр
Табір зазвучить піснями,
Циган любить до нестями,
Ти в обіймах отамана
Станеш від кохання п’яна,
І хоч я давно не юний,
Та міцні ще маю струни,
Маю ще достатньо сили,
Щоб кохати свою милу.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Додати в Twitter

Коментарі:

Напишіть краще мадьярською, бо угорці знову скажуть, що ми їх утискаєм.


:) ;) ;)


... А ЩО М. ШУФУТИНСЬКИЙ МАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО УКРАЇНОМОВНОГО РЕПЕРТУАРУ?
ЩО ТАКЕ ЦИГАНИ У РОЗУМІННІ УКРАЇНЦЯ? -- ЦЕ ПОВНИЙ СРАЧ ПОВСЮДНО... КРАДІЖКИ... ПОПРОШАЙСТВО... ГРЯЗЬ, КУРИВО, ПЯНКА...МАТИ І НІЧОГО УКРАЇНСЬКОГО ДЛЯ КОРІННИХ УКРАЇНЦІВ... ОСПІВУВАТИ ЇХ І ПРО НИХ - ЦЕ ПОШАНУВАННЯ ЇМ... ВОНИ ЩО ЗАРАЗ ЗАХИЩАЮТЬ МОЮ КРАЇНУ ВІД АГРЕСОРА? НІ. ВОНИ ВИМАНЮЮТЬ ТЕ, ЩО МАЛО БИ ПОПАСТИ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ... ВИДАЛІТЬ ЦЕЙ"ШЕДЕВР ЦИГАНСЬКО-ЖИДІВСЬКОЇ ПОПСИ" ТАК БУДЕ НАБАГАТО КРАЩЕ... ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ!!!


Юрій Шевченко:
Звичайно,що утискаєте,російські,молдавські,польські мінусовки на сайті є,але жодної мадярської немає :) обідно... :)))


Видаліть це


Хлопці є ж багато сайтів де кидають усе кому що заманеться і на якій мові, то причому тут minus.lviv.ua -сайт Україннської пісні і на Укрїнській мові, а так сам собі переведи і співай хоч по турецьки.


дякую!!!


Дякую


шлаккк на видалення


Ооо) пішов блатняк)))Чекаємо тепер "Бутирку"


О так, так давайте з цієї почнемо перекладати, моя улюблена https://www.youtube.com/watch?v=fR2HoNxGzwk


Шановні колеги!Перестаньте лити парафін.Маєте мінус маєте переклад.Просто ПРАЦЮЙТЕ в своє задоволення!!!Своє любіть а чужого не цурайтеся...Я впевнений на 100% за *Сингареллу* за сраних 100 гривень будуть *писаки* співали аж гай буде шумів...


igor70 :Я згідний на 100%.Але,перепрошую,навіщо тоді було створювати цей сайт???Є "Агенство Праздник",та багато інших,де не цураються мінусовок різних народів та виконавців.Головне там якість і ніякої ворожнечі більше.Тут все якось дивно.Сайт створений під українські мінусовки,але заливають сюди хто що хоче,незважаючи ні на правила,ні на що.Я колись давав пропозицію назвати сайт Minus.Lviv.ua Мінусовки.Тоді всі проблеми щезнуть самі по собі.Але якщо сайт залишиться як "Українські мінусовки",тоді,Будь ласка,заливайте українські і не путайте його з халтурами,де співають все за гроші.Дякую за порозуміння!Удачі всім!!!


Шановний Юрій Рейпаші!Тут є безліч мінусовок польських італійських і т.д.Якщо мінус підкріплений українським текстом то які можуть бути питання...Якщо є можливість хоть трошки підтягнути репертуар-то чому б ним нескористатися???Ще ВЕЛИКА ПОДЯКА Миколі Івановичу що зробив (як на мене)ДУЖЕ і ДУЖЕ ВДАЛИЙ ПЕРЕКЛАД!Всім здоров*я іпарносу!!!


Ігор,я не проти поповнення Вашого репертуару,для цього є безліч сайтів з мінусовками.На сайті Українські мінусовки хочеться бачити УКРАЇНСЬКІ!!!А перекладати оригінал...не розумію навіщо???Не китайська ж мова...А сперечатися з такими шо нерозуміють суть, не буду,бо вже виріс давно...:)))І вам всього доброго :)


Не розумію такої реакції. Якщо переклад " Цветёт калина в поле у ручья" у виконанні І. Федишин має право на життя без жодних заперечень, то чому така хвиля протесту проти такого варіанту? Можна назвати багато перекладів інших, але я спинився саме на цьому, тому що пані Федишин є співачкою саме зі Львова, тобто вона ваша до мозку кісток, панове львів'яни. То навіщо ж робити з сайту таку собі резервацію? В чому тут тоді суть?


І ще: https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=p7jcBSoj614
Жаль, що борці за чистоту сайту слухають тільки Шуфутинського...


Пане Юрій Рейпаші!Мені підтягувати репертуар НЕПОТРІБНО!Ділюся мінусом щоб людям було цікаво працювати.Нестійте на місці.Перекладайте(якщо можете)діліться з колегами.Одним словом ПРАЦЮЙТЕ...От і вся любов.


Пане Миколо, якщо йдеться саме про ту "Калину", що "біля джерела" - пісня оригінальна, а та , що "в полє у ручья" , якщо памя"ть не зраджує, то саме вона і є крадена, як і сотні інших. "Гуляєт по Дону чапаєв герой" - "Лента за лентою", "дим сигарєт с ментолом" - "А я знайшов другую", "Там вдалі за рєкой" - "Зібрався козак у далеку дорогу"....... До речі, існує науково обгрунтоване твердження, що жодної , так званої "русскої народної пісні" не існує, і "бариня-судариня і "калінка-малінка" і т.д., - крадені білоруські, українські та інших народів пісні. У тій самій "сінгарелі, вступ ой як нагадує "Родину" Назарія Яремчука, або я зовсім глухий...


Наперед кажу не хочу нікого образити. але вже вкотре так собі думаю "на х.... в томатний сік смальцю добавляти? це ж томатний сік, а так що вийде, а догнав,дойшло,ура вийде ПІДТЯГНЕНИЙ ТОМАТНИЙ СІК! УРА!!! Дас іс фантастіш, дружба фройндшафт!!! Вже вкотре пишу і прошу не засирайте український сайт, а хочете "підтягнути" то десь так в куточку, щоб ніхто не бачив.


Працюю музикантом з травня 1989-го, маю невеличкий досвід (з березня 2014-го) роботи без "москальщини" (зовсім без "москальщини", за будь-які "зелені" та інших кольорів "бабки" і з кількістю нулів така сама (перевірена) історія, і можу стверджувати, що виконання перекладів "москальських хітів" є крутий пі-ар, особливо для наших земляків - українців, котрі починають дратуватись і задумуватись, що врешті-решт вже дуже добре. А до представників інших націй і народів, перепрошую, мені саме у цьому сенсі байдуже! Я в себе дома і тут є моя правда і воля!


Не вірюююююю


labbuxx:
Не вірюююююю
А я вірю. Вже років 6,якщо не бвльше, повний ігнор кацапської балалайки.


Тут, нарешті, з'явиться опція "редагування???


Ну,чому, ж ВИ такий labbuxx не ВІРУЮЧИЙ???


Хочу відповісти пану Юрію Островському. Автор слів "Цветет калина" Сергій Кузнєцов, музику написав Анатолій Розанов,якщо Ви знаєте інших авторів - назвіть їх, тільки не кажіть мені про авторство слів і музики Ірини Федишин. Ще раз повторю слова Т.Г.Шевченка - Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь.Хоча - кожний вільний у своєму виборі. Але зациклюватися лише на українському теж, я вважаю, не варто. На превеликий жаль, Івасюки в нас не кожен день народжуються...


PS: А те що Вам нагадує "Родину" Назарія Яремчука є сербською народною мелодією.


А мені подобається! Дякую!


Миколі Михайлику 5+++!!!


ЯКИЙ ПРИДУРОК ПІД ЦЕЙ РИТМ БУДЕ ТАНЦЮВАТИ ХІБА ЩО БОМЖІ АЛЕ ВОНИ ТОЖЕ ЛЮДИ


Шановний Микола Maestro!Коментар Ваш ТВЕРДИЙ.В залежності від того як і коли подати дану річ -повірте мені люди бавляться...А далі -кожному своє....


Микола Михайлик: підтримую на 100%!!!!


Хочу подякувати за підтримку і розуміння, подякував би й за критику, але нічого путнього не прочитав. І, повірте мені, не думав більше нічогописати, але зачепив мене коментар Миколи Maestro. Захотілося мені розповісти про одне весілля, яке я колись грав на виїзді, десь років так 25 тому. Не повірити - 2 дні я грав майже одну мелодію. 7-40. Як тільки поченав щось друге, танці закінчувалися, підходили "мєсні пацани" і просили грати 7-40, при чому їх підтримували всі гості. І, уявіть собі, це були не євреї, це було в одному з сіл Полтавського району.А поскільки грали тоді вживу, то я аж зненавидів те 7-40... Це я до того, що пан Maestro мабуть нічого, крім "Ой гоп штани лоп" не визнає і все, що повільніше від польки для нього просто ритм для придурків і бомжів. І ще одно питання - якщо сербська "Сингарелла" викликала такий спротив, то чому тоді ніхто не викинув із сайту турецької "Шикидим"? ЇЇ ж Кіркоров співав, який не має жодного відношення до україномовного репертуару! Ой, хлопці, хлопці....


Як кажуть *поганому танцюристу яйця мішають* так і нашим *КОЛЕГАМ* хітова річ Шуфіка.Хто хоче шукати сметани на п... хай шукає,а хто хоче працювати-ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО .


Шановні музики. Ніколи не діліть музику на українську, китайську, сербську чи яку іншу. Для мене існує музика ХОРОША і, вибачте, ПРЕПАСКУДНА. І не обмежуйте себе тільки українською музикою - душею збіднієте. А що до того, що всі російські народні пісні крадені у різних народів, це смішно. До речі, вступ до пісні "Родина" вкрадений у сербських циганів. У наших сучасних популярних піснях дуже частенько проскакують циганські мелодії.


P.S. Хочу відповісти користовачу "Івану". Ніколи, ні про яку націю не говоріть зверхньо. Ні про циганів, ні про китайців. Не ставте себе вище, тому що про Вас теж можуть так говорити, ті ж самі цигани (самоназва РОМИ). Не має для Бога вищої нації. Всі ми діти Божі.


Шо за срач? Позбиралися "Патріоти" і розказують про хлопців які воюють на сході. 80% з них попросять заграти щось російськомовне; 15% - Скрябіна; 5% - інше українське! Тому як підійде до тебе "ПАТРІОТА" хлопець в формі і попросить заграти МУРКУ чи марджанджу для своїх фронтових товаришів - то розкажеш йому, як ти любиш Україну!!!!!!!!!!! Ніхто не волає чомусь шо ТІК Білі троянди переклав, чи НА ВСІ 100 - Десь по світу. Качаєте і співаєте!!!! Тому коментарі під мінусом пишіть стосовно якості мінуса, подяки чи побажань!!!!!! Слова українські, тому пісня має місце на цьому сайті!!!! ДЯКУЮ))))


maudzen. Оце дійсно СУТЬ, про яку немеє сенсу сперечатися, незалежно від того, хто і наскільки давно виріс. Дякую!.


Причом форум мінусовок до війни,вже геть не розумієте нічого,пишите срач всякий на форумі розводите.Хочте доказати який ви патріот і герой то є для цього спеціальні місця.Будь ласка не ведіть себе як дикарі.Хочеться пару матюків вписати тут,але не буду через одне Бидло тоже таку дурню писати.